« September 2024 »
Дүйсенбі, 03 маусымның 2019 14:11

Жеңіл атлетикадан Қостанай қаласының біріншілігі

(1 Vote)

Әр адамның ұлы құндылығы-денсаулық. Мықты, күшті, дені сау ұрпақ өсіру – бұл білім беру мекемесінің алдында тұрған басты міндеттердің бірі.

Салауатты өмір салтын насихаттау-бұл дене шынықтыру және спортпен айналысу.

Егер ақыл-ой еңбекпен алмасатын болса, онда оқуда да, спортта да елеулі табыстарға қол жеткізуге болады. Күш пен денсаулықтың басты көзі болып табылатын дене шынықтыру батылдық пен талаптылықты дамытады, ұжымшылдық, тәртіп сезімін, ал ең бастысы - мақсатқа жету еркіндігін арттырады. Қостанай облысында бұған ерекше назар аударылады.

Ағымдағы жылдың 1 маусымында Қостанай қаласының орталық стадионында Халықаралық балаларды қорғау күніне арналған жеңіл атлетикадан ашық біріншілік өтті.

Соңғы жылдары жүгіру спорт сабақтарының басым түрлерінің бірі болғаны құпия емес..Адамдар спорт және демалыс түрлерін жиі таңдайды. Біреулері кем дегенде үш немесе бес километрді еңсеруді мақсат етіп қояды, басқалары марафонды жүгіріп өтуге шешім қабылдайды. Жаппай жүгіру жыл сайын артып келеді. Жыл сайын азаматтардың көбі оларға қатысуға шешім қабылдайды. Біздің колледждің спортшылары ешқашан осындай іс-шараларға немқұрайлы қарамайды.

Жарысқа Қостанай қаласының жоғары және орта оқу орындары студенттері қатысты, Сондай-ақ Қостанай қ. БЖСМ және Қостанай педагогикалық колледжінің спортшылары қатысты.

Біздің колледж студенттерінің табысты өнер көрсетуін атап өткім келеді:

1000 м қашықтыққа жүгіру: Казбеков Ануар-1 орын, Бегалинова Айгерім-2 орын;

3000 м қашықтыққа жүгіру: Полякова Ирина-2 орын;

. 150 м қашықтыққа жүгіру: Ибраева Амина, Тимуров Амир – 2 орын; 4х400 м эстафеталық жүгіру: Ибраева Амина, Кудабаева Амина, Абазова Кунжан, Доценко Марина – 1 орын.

Жарыс нағыз спорт, денсаулық және жастық шақ мерекесі болды!  Спорт мерекесінің атмосферасы да қуанышты болды,сонымен қатар көп адамдар қызығушылықпен  жарысты, ал ең мықтысы жеңуі тиіс.

Жалпы іс-шара жоғары деңгейде өтті.

Біз ұйымдастырушыларға алғысымызды білдіреміз, жеңімпаздарды шын жүректен құттықтаймыз! Алдағы уақытта жеңістер мен спорттық жетістіктер тілейміз!

Друца Наталья,

А-32 тобының студенті