« April 2024 »

Олармен колледж мақтанады

Бевз Ирина Александровна - А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ педагогикалық ғылымдарының кандидаты.

Бережнова Елена Викторовна(1981 ж бітірген)- Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігінің Мәскеу мемлекеттік халықаралық қатынастар институтының педагогика және психология кафедрасының профессоры, педагогика ғылымдарының докторы.

Герасева Ирина Михайловна оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі директорының орынбасары. «А.М. Горький атындағы гимназия» Қостанай қаласы.

КалмаковЕрлан Булатович - Қостанай облысының мәдениет басқармасының бастығы.

Калюжная Юлия Амантаевна - Қостанай облысының психологтары қауымдастығының төрайымы

Каримова Сауле Елеусизовна (1976 жылы бітірген) Қостанай қаласындағы №24А бастауыш мектебінің директоры

Морданова Светлана Мугтасимовна педагогика ғылымдарының кандидаты, филология кафедрасының доценті

Ниязбаева Наталья Николаевна (1994 жылы бітірген) Ахмет Байтұрсынов атындағы КМУ психология және педагогика кафедрасының доценті, педагогика ғылымдарының кандидаты.

Сарычева Лидия Николаевна (1977 жылы бітірген) «Қостанай қаласы әкімдігінің білім басқармасы № 5 орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің директоры, Қазақстан Республикасының білім беру үздігі

Чеботарева Римма Анатольевна «Қостанай қаласы әкімдігінің білім беру бөлімінің М. Қозыбаев атындағы № 23 орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің тарих пәнінің мұғалімі»

Чеботарь Константин «Индиго» хореографиялық студиясының жетекшісі, халықаралық конкурстар мен фестивальдердің лауреаты, патрондар клубы сыйлығының лауреаты

Шибельгут Анна Егоровна «Қостанай қаласы әкімдігі білім беру бөлімінің Қостанай қаласы әкімдігінің № 69 бөбекжай» МКҚМ директоры