« September 2024 »
Бейсенбі, 04 ақпанның 2021 09:40

Мектептегі қашықтықтғы сабақ

(0 votes)

"Баланың алақанында шеберлік неғұрлым көп болса, бала ақылды болады»

В. Сухомлинский

Бүгінгі күні "Әлеуметтік-мәдени қызмет және халықтық көркем өнер", "Педагог-бос уақытты ұйымдастырушы, сәндік-қолданбалы шеберлік ұжымының жетекшісі" біліктіліктері диплом алдындағы тәжірибеден өтуде.

Солардың бірі-№19 орта мектептің 4-сыныбында on-line форматында ашық сабақ өткізген Куценко Дарья. Сабақтың тақырыбы "Оригами" кіші мектеп оқушылары үшін қызықты өнер түрлерінің біріне арналды. Қағаз, бәлкім, осы жастағы балалар үшін ең жақсы пластикалық материал болып табылады, өйткені балалардың қолдарының ұсақ моторикасын дамыта отырып, біз ептілік пен дәлдіктің үйлестіру қозғалыстарын қалыптастыруға, визуалды - кеңістіктік қабылдауды, шығармашылық қиялды және нәтижесінде баланың зияткерлік белсенділігін дамытамыз.

Дарья Анатольевна қойылған тапсырманы өте жақсы орындады, сабақты өткізуге шығармашылықпен дайындалған, ол балалар үшін қызықты, түрлі-түсті ақпаратпен толы болды. Мұны әлеуметтік серіктестер мектеп мұғалімі Екатерина Павловна Зинина мен жетекшілік ететін әдіскер атап өтті.

Қашықтықтан оқыту жағдайында жұмыс істегеніне қарамастан, Дарья сабақта жағымды психологиялық-педагогикалық атмосфера құрып, балаларды белсенді шығармашылық қызметке тарта алғанын атап өткім келеді.

Сіздерге сәттілік тілейміз, құрметті студенттер! Сіздің кішкентай жеңістеріңіз біздің колледждің үлкен жетістіктеріне қосылады!

Ковбица А.Н.,

Дипломалды практикасының мәдіскері