« September 2024 »
Дүйсенбі, 08 ақпанның 2021 11:54

Киберспорт - бұл болашақ спорт па, әлде ойын-сауық па?

(0 votes)

Киберспорт -бұл біздің елімізде қарқынды дамып келе жатқан спорт түрлерінің бірі және біздің студенттер тарапынан Киберспорт жарыстарына қатыспау үлкен қателік болар еді.

1-11 ақпан аралығында Қостанай құрылыс колледжінің базасында онлайн форматында облыс тарихындағы алғашқы KSK fastcup: CS:GO киберспорт онлайн-турнирі өтуде. Негізгі қарсыласу пәні-Counter-Strike: Global Offensive ойыны. Онлайн-турнирге Қостанай облысы колледждерінің 18 командасы қатысады.

Біздің "Future teachers" киберспорттық командамызға: Алихан Актюренов, Ростислав Мельников, Георгий Гливин, Акежан Көлбаев, Шерхан Қадыр және олардың капитаны Райымбек Досмаиловқа сәттілік пен тамаша нәтижелер тілегім келеді.

Жақында Мен өз композициямның өлеңдерін жазамын. Менің алғашқы өлеңім өткір тақырыпта жазылған, атап айтқанда спорт түрі ретінде емес, адамдардағы ойынға тәуелділік туралы!

Проснись, человек!

Начни жить!

Ведь жизнь коротка,

Но безумна прекрасна!

И будет огромным несчастьем,

Если всю жизнь в игры компьютерные вложить.

Позвони маме, проведай дядю,

Сделай уборку в доме.

Думаю, не трудно жить себя ради,

А не для прибыли игровых творцов.

Развивай себя, а не игрового персонажа.

Ведь твоя жизнь - твоя игра.

И будет она в тысячи раз прекрасней,

Всяких Киберпанк и ГТА.

Менің өлеңімнің мақсаты-ойынға тәуелді адамдарды қолдау. Оның идеясы-адам өз өмірін қызықты етіп жасау, оны өмірінде басты кейіпкер болу үшін оны мағынасымен толтыру.

Сондықтан сіздерден өтінемін: Менің Жаңа жұмыстарым жарияланатын @poemers_hub Instagram аккаунтымызға жазылу арқылы маған қолдау көрсетіңіз.

Өлең бейнебаянына сілтеме: https://www.instagram.com/p/CKwrAZkHsJY/?igshid=udcobvvreews

Кусаинов Султан, Ар-11 тобының студенті

Деннер Н.Н., Ар-11тобының кураторы