« May 2024 »
Жұма, 04 маусымның 2021 10:18

Елбасы Медалі

(0 votes)

"Елбасы медалі" бағдарламасын Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Қоры және "Елбасы академиясы" КҚ "el Úmiti"бастамасы шеңберінде іске асырады. Қор балаларға арналған әдістемелік және ұйымдастырушылық қолдау

жүйесін құрды және өз өмірін өзгерткісі келетін және қоршаған әлемді жақсартқысы келетін жастар. Бағдарламаның символы жетістіктің 7 жебесі – жастардың қабілеттерін дамытуға, жас қазақстандықтардың рухы мен денесін шыңдауға, жаңа ұрпақты бәсекеге қабілетті етуге көмектесетін қызметтің 7 бағыты болып табылады. Бұл спорт, таланттар мен дағдыларды дамыту, Кітап оқу, волонтерлік қызмет, Ұлттық мұра, туристік жорықтар және еңбек практикасы. Нақты қызмет түрлерін, мысалы, спорт түрін, қатысушы өзі таңдайды. Бағдарлама 14-29 жас аралығындағы балалар мен жастарға арналған. Бағдарламаның үш деңгейі бар: қола, күміс және алтын. Қола деңгейі қатысушыларға 14 жастан, күміс деңгейі – 15 жастан, алтын деңгейі – 16 жастан есептелген.
Бағдарламада ең бастысы-7 бағыт бойынша мақсат қою және оларға жоспарлы түрде қол жеткізу. Сонымен қатар, қатысушы тек өзімен бәсекелеседі, күнделікті физикалық жағдайын жақсартады, дағдыларын дамытады және басқаларға көмектеседі.
Қазіргі жағдайда адамның жетістігі тек кәсіби деңгейге ғана байланысты емес. Soft skills деп аталатындардың болуы (эмоциялық интеллект, көшбасшылық, жауапкершілік, өзін-өзі басқару, бейімделу жылдамдығы, тіл тапқыштық және т.б.) маманның қажеттілігін, оның бәсекеге қабілеттілігін арттырады. "Елбасы медалі" бағдарламасы қатысушылардың осындай қасиеттерін дамытуға бағытталған. Бағдарламаға қатыса отырып, жастар өз уақыттарын басқаруды, мақсаттар қоюды және оларға жоспарлы түрде қол жеткізуді үйренеді; оларда салауатты өмір салтына және тұрақты өзін-өзі дамытуға деген ұмтылыс пайда болады.
Колледж студенттері Кусаинов Султан, гр.Ар-11, Чикинаева Гүлдана және Тулепова Адия,.М-41 тобы 6 ай бойы қола деңгейін өтті. Көрсетілген нәтижелердің қорытындысы бойынша колледж студенттері қола медаль жеңіп алды.
Студенттерімізге, " Елбасы медалі" иегерлеріне, сәттілік, үнемі өздігінен дамуын тілейміз!
Біздің марапатталғандардың назарына!
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен баллдар тең болған жағдайда, Сіздің білім беру гранттарын алуға, сондай-ақ жоғары білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша білім алушылардың құрамына қабылдауға басым құқығыңыз бар.

Әдіскер: Баекенова С. А.

Read 321 times