« May 2024 »
Жұма, 04 маусымның 2021 10:23

"WorldSkills Қостанай-2021 VII аймақтық Чемпионаты" - үздіктер чемпионаты.

(0 votes)

WorldSkills қозғалысының мақсаты жұмысшы кәсіптерінің беделін арттыру және шеберлік дағдыларын дамыту болып табылады. Қостанай педагогикалық колледжі " КМҚК»

Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы алға қойылған міндеттерді жүзеге асыруға және ілгерілетуге белсенді қатысады - колледж педагогтарын чемпионатты өткізу әдістемесіне оқыту, семинарларды дайындау және өткізу, студенттермен жүйелі жұмыс, Өңірлік чемпионаттарды ұйымдастыру және өткізу.
17-20 мамыр аралығында Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай педагогикалық колледжі" КМҚК алаңдарында үш құзыреттілік бойынша "WorldSkills Қостанай - 2021" VII аймақтық Чемпионаты өтті:
"Мектепке дейінгі тәрбие»;
"Кіші сыныптардағы оқытушы»;
"Хореографиялық ұжымның жетекшісі".
Чемпионат бағдарламасы жаңартылған білім беру мазмұнының талаптарын ескере отырып әзірленді.
Бес педагогикалық оқу орындарынан 6 студент "төменгі сыныптардағы оқытушы"құзыреттілігі бойынша конкурсқа қатысты. 6 сарапшы мен 2 тәуелсіз сарапшы қатысушылардың жұмысын әділ бағалады.
Қостанай педагогикалық колледжінің командасын "WorldSkills Қостанай - 2020" чемпионатының жеңімпазы Ещанова Ақерке және "бастауыш білім беру мұғалімі"біліктілігінің студенті Гажа Кристина таныстырды. Конкурсқа қатысушыларды педагогика және психология кафедрасының педагогтары дайындады.
Олар HTT://en.wix.com және htt://ukit.com/RU сайт конструкторларының көмегімен Портфолио дайындады. Презентация ағылшын тілінде өткізілді. Чемпионат қатысушыларына байқауларға және зерттеу қызметіне қатысу нәтижелері бойынша сертификаттар мен грамоталар; әлеуметтік серіктестерден алғыс хаттар; сабақтар мен бағдар парақшаларының авторлық әзірлемелері, бейнесабақтар; өзінің хоббиі мен кредосын ұсыну көрсетілді. Осының барлығы болашақ түлектердің мектепте өз бетінше жұмыс істеуге тамаша дайындығын көрсетті. Баяндамалар сауатты және қызықты болды. Байқауға қатысушылар ИК технологияларын жетік меңгергендігін көрсетті.

Read 282 times