« May 2024 »
Сейсенбі, 30 қараша 2021 21:10

Жас педагог мектебінің отырысы

(1 Vote)

Жас және жаңадан келген мамандарды сәтті бейімдеу үшін біздің колледж базасында айына бір рет Жас педагог мектебінің отырыстары өткізіледі. Кәсіби кездесулер білім беру технологияларына, әдістемелік көмекке, жас және жаңадан келген оқытушыларға арналған.

2019 жылдың 29 қарашасында Қостанай педагогикалық колледжінде Шет тілдері кафедрасының кезекті жоспарлы отырысы өтті. Біздің әрбір отырысымыз ай сайын әртүрлі форматта өтеді. Өткен отырыста біз критериалды бағалау жүйесімен - рубрикалар құрастырумен таныстық.   Арнайы пәндер оқытушысы Адильжан Нурлановичтің сөзі креативті болды. Ол қарапайым нәрселер мысалында бізге бағалау жүйесімен жұмыс істеудің қыр-сырын түсіндірді. Практикалық қызметте біз айдарлар құрастырдық, тиісті критерийлерді таңдадық, бұл біздің шынайы қызығушылығымызды және жаңаша жұмыс істеуге деген ұмтылысымызды тудырды.

Педагогика және психология кафедрасының оқытушысы Мухамедьярова Гульжанар Асхатовна «Жұмыс оқу жоспарлары мен бағдарламаларын құрастыру кезінде оқыту нәтижелерін анықтау және сипаттау» тақырыбында өз сөзінде өз тәжірибесімен бөлісіп, пәндер бойынша оқыту нәтижелерінің бірінің мысалында біз SWOT талдау жүргіздік. Шет тілдер кафедрасының меңгерушісі Жутова Елена Михайловна аралық аттестаттауды өткізу нысандарын жоспарлау кезінде ұсыныстар берді.

Отырысты колледждің қамқоршылық кеңесінің төрайымы-біздің оқу орнымыздың түлегі, педагогикалық жұмыстың көпжылдық тәжірибесімен бөліскен Сауле Елеусизовна  Каримова қорытындылады. Біз, жас педагогтар, білікті әріптестердің тәжірибесіне сүйене отырып, таңдаған мамандығымызды жетілдіруге тырысамыз және біздің оқушыларымызға үлгі боламыз.

Калиева Ботакоз Баранбаевна

Read 175 times