« April 2024 »
Сейсенбі, 11 қазан 2022 11:53

Педагогикалық еңбек ардагері О. С. Воробьевамен кездесу

2022 жылғы 29 қыркүйекте У-31 тобының студенттері Қостанай педагогикалық колледжінің педагогикалық еңбек ардагері Ольга Степановна Воробьеваны келе жатқан мұғалімдер күнімен және Қарттар күнімен құттықтады.

Көшеде салқын жел болды, бұлттар аспанды жауып тастады, бірақ Ольга Степановнаның пәтерінде біздің шын жүректен құттықтауларымыз бен шын жүректен шыққан сөздеріміз жеңіл әрі жылы болды. Ол бізді жарқын күлімсіреп қарсы алды, біз бірден өзімізді үйдегідей сезіндік.

Біздің топтан сыйлық бергеннен кейін біз колледж ардагерімен әңгімелесуді бастадық, Ольга Степановна бізге өзінің өміріндегі оқиғаларын өте қызықты және әсерлі айтып берді, ал ол туралы айтуға көп нәрсе бар, өйткені ол 86 жаста. Біз мұғалім ретінде қалыптасуымызға көмектесетін құнды кеңестер мен нұсқаулар алдық. Айта кету керек, Ольга Степановна өте жарқын және мейірімді адам, сондықтан ол біздің топ үшін мұғалімнің қандай болуы керек екендігінің жарқын мысалы болып табылады.

Ольга Степановна бізге дәмді шай берді, ал дастархан басындағы әңгіме осындай атмосфералық, жылы, жағымды және достық сөздерге толы болды. Ол бізбен колледжге алғаш рет қалай келгені туралы әңгімемен бөлісті, ол сол кезде басқа атаумен жүрді. «Бастапқыда бұл оңай болған жоқ, - деп бөлісті Ольга Степановна, - бірақ уақыт өте келе ол колледжге үйрендім! 26 жыл бойы мен осы оқу орнында жұмыс істедім және өкінбеймін!»- деді ардагер күлімсіреп. Сондай-ақ, ол Қостанай педагогикалық колледжінің директоры Галия Ульмесхановна Уразамбетова туралы айтты. «Менен сәлем айтуды ұмытпаңыз! Галия Ульмесхановна маған батыл, қабілетті, еңбекқор ретінде есте қалған тамаша студент еді» - бұл сөздер мақтанышпен және таңданыспен айтылды.

«Мен сіздерге сенемін, сіз жетістікке жетесіздер!»- деді Ольга Степановна біз кездесуге риза болып үйге кетіп бара жатқанда. Бұл күн біздің жүрегімізде үлкен із қалдырды және Біз осындай теңдесі жоқ педагогтар жұмыс істеген және жұмыс істейтін Қостанай педагогикалық колледжін мақтан тұтамыз деп сенімді түрде айта аламыз.

У-31тобыеың студенттері

Багыт Камиля, Бисембаева Дильназ,