« April 2024 »
Сейсенбі, 11 қазан 2022 12:00

Практикадан жаңалық

ДПМ-21 тобында таныстыру практикасы шеңберінде мамандықтар: Әлеуметтік-мәдени қызмет және халықтық көркем шығармашылық, біліктіліктер: бос уақытты ұйымдастырушы-педагог, сәндік-қолданбалы шеберлік ұжымының жетекшісі.

21 қыркүйекте Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай қаласы білім бөлімінің Балалар шығармашылығы мектебі»  КММ-не экскурсия өткізілді.

Біз оқытушы Винс Илона Сергеевнаның жеке кескіндеме сабағын көрдік.

Сабақ соңында бізге экскурсиялар ұйымдастырылды, оны директордың оқу-тәрбие работе жөніндегі орынбасары Г. А. Баишева өткізді.

Студенттер мекеме қызметкерлерінің атмосферасына, ізгі ниетіне тәнті.

Қалалық балалар шығармашылығы мектебінде 28 студия жұмыс істейді: 6 жастан 18 жасқа дейінгі балалар мен мүмкіндігі шектеулі балалар үшін бұл икемді кестесі бар бюджеттік қосымша оқыту, дәл осы жерде қалалық, республикалық және халықаралық бейнелеу және қолданбалы өнер конкурстарының белсенді қатысушылары дайындалады.

Қостанай педагогикалық колледжінің түлектері үйірмелер мен секциялардың басшылары болып жұмыс істейтінін білуге қуаныштымыз.

22 қыркүйекте Біз Л. Н. Толстой атындағы Қостанай облыстық әмбебап ғылыми кітапханасына барып, А. И. Никифоров атындағы Қостанай мамандандырылған балалар көркемсурет мектебі оқушыларының жұмыстарының көрмесінің ашылуына қатыстық.

Біз мұнда Қостанай педагогикалық колледжінің түлектері Бражник В. және Тренина О. жұмыс істейтінін мақтан тұтамыз, ал олардың түлектері бізде оқуды жалғастыруда.

Сонымен, ДПМ-11 тобының бірінші курс студенті Н. Хакимова сұйық тұсқағаз техникасында өз жұмысын ұсынды.

Таныстыру практикасы бойынша әдіскер Б. М. Баякова кәсіби бағдар беру жұмысын жүргізіп, өнер мектебінің оқушыларына шығармашылық табыс тілеп, құттықтау сөз сөйледі.

Әдебиет бөлімінің меңгерушісі Л. Ж. Тулекованың экскурсиясы да қызықты болды.

Өлкетану мұражайы мен оның экспонаттары бізді жаңа идеяларға шабыттандырды.

Оқу залы, акт залы, абонемент залы, американдық бұрышқа кез-келген адам сабақтан тыс уақытта бара алады, сонымен қатар ана тілінде сөйлейтіндермен сөйлесе алады.

Тәжірибе ДПМ-21 тобының студенттеріне өз мамандықтарының ерекшеліктерін білуге және сәндік-қолданбалы өнерді оқыту негіздеріне тереңірек үңілуге мүмкіндік берді.

ДПМ – 21 тобының студенттері Брынская Полина,

Данилов Данил,