« May 2024 »
Сейсенбі, 17 қаңтардың 2023 11:59

Жаңа 2023 жылды бірге қарсы аламыз!

Жаңа жылды отбасымен қарсы алу дәстүрі-бүкіл әлемдегі адамдар үшін қуанышты оқиға.  Жыл сайын әр отбасы үлкен мерекелік үстелге жиналады, өткен жылдың ең жақсы сәттерін еске алады және келесі жылға жоспар құрады. Осы кезде әр үй сиқырға толы және бәріміз үшін жаңа жылдық ертегі басталады.

Қостанай педагогикалық колледжінде жаңа жылдық мерекелердің дәстүрлері біздің үлкен және тату отбасымыздың өмірінің "ерекшелігі" болды. Биылғы жылы педколледж шынымен өзгерді: әр қабаттағы айналар, асханада жаңа жиһаз, мұражайда экскурсовод – жасанды интеллект, интерактивті фотокөрме және голограмма бар сандық платформа пайда болды. Аудиториялық қор заманауи конференц-залмен толықтырылды. Колледж жатақханасында-жаңа кіреберіс, оқу корпусының тапсырмасында – заманауи қаптама. Біздің колледж Быковский көшесі, 9-да жарқырап, студенттер мен тәрбиешілердің жаңа буындарына жол ашады деп сенеміз, олар алдыңғы ұрпақтар салған даңқты дәстүрлерді жалғастырады.

Жаңа жыл-күнтізбенің ең күтілетін мерекесі: студенттер сессияны аяқтап, қысқы демалысты бастайды. Айтпақшы, бірінші қабатта біз білетін Аяз Ата бұғылары бар топ 2022 жылдың жаңалығымен – заманауи LED экранымен толықтырылды.

Әр қабатта жаңа жылдық фотоаймақтар ашық. Жаңа 2023 жыл қарсаңында біз, болашақ педагогтар, колледжде нағыз Музыка және көңілді мереке құрдық, оның таңы студенттерді, педагогтар мен қызметкерлерді колледж белсенділерімен құттықтаудан басталды. Мереке кезінде оқу сабақтары арасындағы өзгерістер ең жарқын және көңілді, өйткені сүйікті әндер мен билер бәрімізді бей-жай қалдырмады! Сонымен қатар, 2022 жыл " бірге билейміз!».

22 желтоқсанда студенттердің жақсы дәстүрі - "Құпия Аяз Ата" ойыны барлық қатысушыларды жағымды тосын сыйлармен тағы да қуантты. Таңертең Аяз Ата мен Ақшақар, 2023 жылдың символы – Қоян мен олардың көмекшілері Аяз Ата алушыларға сыйлықтар жеткізді. Сондай-ақ, ертегі кейіпкерлері мұғалімдер мен қызметкерлер үшін тосынсый әсерін тудырды, олар студенттер мен ата-аналардың атынан жастардың білімі мен тәрбиесіне қосқан үлесі үшін алғыс сөздерін білдірді және келе жатқан Жаңа 2023 жылмен ең жылы тілектерін жолдады.

Жастар істері комитеті және "QPK LIFE" студенттік YouTube-арнасы Студенттік Парламенттің 2022 – 2023 оқу жылының бірінші жартыжылдығындағы жұмысын қорытындылау рәсімін өткізді. Құттықтау кезінде біз студенттік өмірдің қуанышты сәттерін еске түсірдік: белсенді педагогтар Юсупова Алина Канабековна және Кожевникова Анжелика Игоревна және мәдениет бөлімінің студенттері Жеңіс Хамитов, Мади Мырзабекулы, Максим Шевчукпен бірге ән айтып, би биледік. Колледждің қоғамдық пайдалы жұмысына белсенді қатысқан студенттер мен педагогтар марапатталды, содан кейін біз бүкіл отбасымызбен әдемі шыршаны безендірдік.

Марапаттау рәсімінің жүргізушілері № 1 мектеп бөлімінің 2 курс студенті Дильназ Махина және № 2 мектеп бөлімінің 1 курс студенті Анастасия Горбан болды, олардың мерекелік көңіл-күйлері барлық қатысушыларға берілді. Сиқыршы-эльфтер рөлінде жүргізушілермен бірге мәдениет бөлімінің 1-курс студенті Виктория Алексеенко және мектепке дейінгі бөлімшенің 1-курс студенті Айна Серік өз тосынсыйларын көрсетті. Бірақ салтанатты рәсімнің "ерекшелігі" Чехия астанасы Прага қаласының тұрғыны Аруна Тасбулатованың 2022 жылғы педколледж түлегі және "QPK LIFE" арнаулы тілшісі Медиссон Джейдің 2022 жылдың қорытындысын шығарған бейне құттықтауы болды.

Сонымен қатар, марапаттау рәсімі аясында директордың ақпараттық технологиялар жөніндегі орынбасары Жанар Илеусизовна Кубжасарова мен қосымша білім беру педагогы Юрий Андреевич Шарунов әзірлеген колледжіміздің 60 жылдық мерейтойына арналған көрнекі дизайнның тұсаукесері өтті. Білім алушылар мен педагогтардың бастамашыл тобы "2022 жылғы Қостанай педагогикалық колледжі студенттерінің үздік жобасы" байқауының қорытындысын шығарды, оған 5 жоба қатысты: "Быковский студиясы, 9" бағдарламасы, "Studentvision-2022" ән және би байқауы, "Қостанай педагогикалық колледжінің сыйлығы – 2022" салтанатты марапаттау рәсімі, "Shabyt" Таланттар фестивалі Fest-2022", сондай-ақ"ASAR" еріктілер жобасы. Сараптама тобының тәуелсіз мүшелерінің дауыс беруі нәтижесінде "Қостанай педагогикалық колледжінің сыйлығы – 2022"жобасы жеңімпаз болып танылды.

Жаңа 2023 жыл студенттерге, мұғалімдерге, қызметкерлерге, ата-аналарға және әлеуметтік серіктестерге денсаулық, бақыт, жылулық пен амандық тілейміз. Студенттік теледидар барлығын келе жатқан Жаңа жылмен құттықтауға асығуда. Естеріңізге сала кетейік, 31 Желтоқсанда "QPK LIFE" студенттік YouTube арнасының тікелей эфирінде " жаңа жылдық түн-ғажайыптар уақыты!».

Достар, біз студенттердің жарқын жобаларын, жаңа қуанышты оқиғалар мен 2023 жылдың мерейтойлық жеңістерін педколледж үшін асыға күтеміз.

Алдағы уақытта сүйікті колледж!

Любовь Новицкая, № 2 мектеп бөлімінің 2 курс студенті, Жастар комит жөніндегі комитеттің ғылыми-зерттеу жұмысы жөніндегі комиссиясының төрағасы

Асель Жапарова, мектепке дейінгі бөлімшенің 2 курс студенті, медиа-ақпараттық комиссия

жастар комит жөніндегі комитетінің төрағасы