« April 2024 »
Сейсенбі, 17 қаңтардың 2023 12:03

Математика және ақпараттық технологиялар кафедрасының отырысы

2022 жылғы 26 желтоқсанда Қостанай педагогикалық колледжінің математика және ақпараттық технологиялар кафедрасының кезекті отырысы өтті.

Педагогтарға арналған кафедра отырысы-бұл колледж және кафедра жоспарына сәйкес кафедраның болашақ кезеңге арналған жұмыс жоспарын жүзеге асыру жөніндегі іс-қимылдарды үйлестіру, соңғы айда өткізілген іс-шараларды талдау, туындаған мәселелерді талқылау, тәжірибе алмасу, кеңес сұрау, бірлесіп шешімдерді әзірлеу мүмкіндігі, олардың орындалуы бойынша бүкіл кафедра жұмыс істейтін болады.

Күн тәртібіндегі бірінші мәселе соңғы әдістемелік және педагогикалық кеңестердің шешімдерін іске асыруды талқылау болды. Педагогтер оқу-тәрбие процесінде "оқу колледжі" жобасын іске асырудағы өз тәжірибелерімен бөлісті. Осы мәселе аясында білім алушыларды қазақстандық және әлемдік әдебиет классиктерінің мұрасын зерттеуге тарту әдістері мен нысандары қарастырылды. Арнайы пәндер оқытушысы Д. Ж. Тулепова Қаңтарда "the best оқылым" атты "әңгімелер мен ертегілер" жинағы бойынша жоспарланған "the best оқылым" викторинасы туралы ақпаратпен бөлісті. ол У-31 тобында сынып сағатында өткізіледі.

Күн тәртібіндегі екінші мәселе кафедра педагогтарының жеке білім беру жоспарларын іске асыру, бірінші семестр пәндерінің жұмыс бағдарламаларын орындау бойынша есептерді талқылау болды. Желтоқсан айында МиИТ кафедрасы Колледждің ішкі бақылау жоспарына сәйкес әдістемелік қызмет талдау үшін оқытылатын пәндер бойынша ОӘК ұсынады.

Келесі мәселе колледж жоспары аясында кафедра өткізетін "Үздік бейне сабақ" конкурсының қорытындыларын қарау болды. Барлығы 9 жұмыс ұсынылды, конкурстың қазылар алқасының мүшелері анықталды, бағалау парағы жасалды, қорытындылары осы жылдың 28 желтоқсанында шығарылады.

Информатика пәнінің оқытушысы М. К. Салькенова "білім беруде жасанды интеллектті қолдану"атты баяндамасымен өз тәжірибесімен бөлісті. Меруерт Қабдоллаевна осы салада, сондай-ақ білім алушылармен бірлесіп оқытатын "Информатика" пәні курсында зерттеу жұмысымен айналысады.

Кафедра отырыстарын өткізу-бұл тиімді ынтымақтастық нысаны, педагог пен кафедраның жұмысына әдістемелік және ұйымдастырушылық тәсілдерді әзірлеу мүмкіндігі.

Тулепова Д. Ж., математика және ақпараттық технологиялар кафедрасының меңгерушісі