« April 2024 »
Сейсенбі, 17 қаңтардың 2023 12:04

Жас педагог мектебінің дәстүрлі емес отырысы.

Әр бала мен ересек адам бір тамшы сиқырға сенеді. Және бұл әрқашан болады. Біздің колледждің қабырғалары бұл жаңа жылдық ғажайыпты айналып өтпеді. 2022 жылғы 27 желтоқсанда Жас педагог мектебінің отырысы өтті.

Бірде-бір отырыс екіншісіне ұқсамайды. Бұл отырыста жас педагог мектебінің мүшелері Блумның таксономиясын қарастырды. Бұл бағдарламаның тырнағы болған Таксономия екендігі өте символдық болды, өйткені ол негізгі Жаңа жылдық символға өте ұқсас болды. Отырыста Шет тілдері кафедрасының меңгерушісі Елена Михайловна Жутова және арнайы пәндер оқытушысы Татьяна Леонидовна Кучерявая сөз сөйледі. Блум таксономиясының теориялық негіздерін қарастырып, жарқын рефлексия жүргізді. Жас педагог мектебінің педагогтары топтарда жұмыс істеді, тапсырмаларды орындады. Әр тапсырма басқасына ұқсамады. Бірақ мұның бәрі бізге таксономия туралы көбірек түсінуге және білуге көмектесті.

Мереке конкурстарсыз аяқталмайды және біздің отырыс қызықты тапсырмаларсыз болған жоқ. Отырыстың мерекелік кезеңі Аяз Ата мен Ақшақардың пайда болуы болды. Жаңа жылдық отырысқа қатысушылар ән шырқады, Аяз Ата мен Ақшақар жаңа жылдық лотерея мен жаңа жылдық болжамдар өткізді. Мерекелік атмосфера жиналғандарды қалдырмады. Өйткені, барлығы жаңа жылдық ғажайыпқа сүңгуді қалайды. Отырыстың әрбір қонағы мен қатысушысы сыйлықсыз және мерекелік фотосуретсіз Кеткен жоқ.

Жаңа 2023 жыл әрбір оқытушыға ең жарқын және ең жақсысын ғана әкеледі деп үміттенеміз, әрбір үй қуаныш пен өркендеуге толы болсын, ал денсаулық, махаббат пен сәттілік өмірдегі ең маңызды үш сорпа болады.

Калиева Ботакоз Боранбаевна, Шет тілдері кафедралары арнайы пәндер оқытушысы