« April 2024 »
Сейсенбі, 17 қаңтардың 2023 12:06

"Үздік бейне сабақ" байқауының қорытындысы

"Цифрлық Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасын орындау аясында 2022 жылғы 27 желтоқсанда Қостанай педагогикалық колледжі кафедраларының өкілдері арасында "Үздік бейнесабақ" байқауының қорытындысы қашықтан шығарылды.

Конкурс-Конкурсты өткізудің мақсаты камераны, микрофонды пайдалана отырып, бейне сабақтар жасау үшін бағдарламаларды қолданатын педагогтардың кәсіби шеберлігін қолдау және арттыру, талантты және белсенді оқытушылардың педагогикалық тәжірибесін насихаттау және тарату және оларды көтермелеу мақсатында өткізіледі.

Колледждің барлық кафедраларының 10 педагогы қатысты:

– Мектепке дейінгі тәрбие кафедрасы-Кострова Людмила Юрьевна, Рахпанова Багытгуль Гайниевна;

- Педагогика және психология кафедрасы-Алимбаева Гульшат Бисембаевна;

– Математика және ақпараттық технологиялар кафедрасы-Елеусизова Диана Аллабергеновна;

-шет тілдер кафедрасы - Калиева Ботакоз Баранбаевна, Шопанова Асель Болатовна- филология кафедрасы-Кудиярбекова Айгуль Максутовна;;

- хореография кафедрасы - Доспанова Салтанат Мұратқызы;

- Музыка және ДПМ кафедрасы-Шаршунова Марина Евгеньевна.

Конкурстық жұмыстарды құзыретті қазылар алқасы бағалады, оның құрамына от жөніндегі директордың орынбасары Кубжасарова Жанар Илеусизовна, колледж әдіскері, педагог-зерттеуші Кусеубаева Жанар Абилкасовна, Ит кафедрасының меңгерушісі, педагог-зерттеуші Тулепова Данара Жылгельдиновна.кірді.

Конкурс қорытындысы:

1 орын- Шопанова Асель Булатовна"практикалық грамматика"арнайы пәні бойынша сабақпен;

2 орын - Калиева Ботакоз Баранбаевна "практикалық фонетика" арнайы пәні бойынша сабақпен

3 орын – Елеусизова Диана Аллабергеновна,"Математика" пәні бойынша сабақ;

3 орын - Доспанова Салтанат Муратовна, "классикалық би теориясы мен әдістемесі" сабағы.

Номинациялар келесідей бөлінді:

"Интерактивті бейне сабақ" - Ералина Айнур Ериковна,"Қазақстан тарихы".

• "Рухани-адамгершілік бейнесабақ" - Кудиярбекова Айгуль Максутовна, "Орыс тілі мен әдебиеті", Рахпанова Багытгуль Гайниевна,"Балалар әдебиеті".
  • "Практикалық бейне сабақ" – Кострова Людмила Юрьевна, "сөйлеуді дамыту".
  • "Видеолекция" - Алимбаева Гульшат Бисемаевна,, "Психология, педагогика".
  • "Шығармашылық бейне сабақ" - Шаршунова Марина Евгеньевна,"арнайы құрал".

Байқаудың барлық қатысушыларына алғыс білдіреміз және жаңа шығармашылық жеңістер тілейміз!!!

Мұғалімдердің бейне сабақтарының ойнату тізімін мына сілтемеден көруге болады.

Тулепова Д. Ж., математика және ақпараттық технологиялар кафедрасының меңгерушісі