« May 2024 »
Дүйсенбі, 27 ақпанның 2023 18:54

«Математика, физика және информатика бойынша зияткерлік ашық олимпиада» қорытындысы

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай педагогикалық колледжі» КМҚК 2023 жылдың 27 ақпан күні сағат 9.00 - ден 17.00- дейін колледжінің 1 курс білім алушыларымен мен 9-11 сынып оқушылары үшін қашықтықтан форматта «Математика, физика және математикалық информатика бойынша зияткерлік ашық олимпиада» өткізілген.

Олимпиаданың мақсаты: Қостанай облысының дарынды балалары мен жастарын анықтау және қолдау, олардың компьютерлік технологиялар арқылы эстетикалық және шығармашылық, зияткерлік дамуы.

Олимпиада бір турда өтті, ол үш кезеңнен тұрды - информатика, математика және физика, әр кезеңде 5 тапсырма болды. Олимпиада  onlinetestpad.com онлайн платформасы арқылы жүргізілді. Платформаның онлайн режимінде сертификат қосу мүмкіндігі бар, ол автоматты түрде жүктеледі. Олимпиаданы https://onlinetestpad.com/r6w4xsf6owvy2 сілтеме арқылы өткеннен кейін, сертификатты әрбір қатысушы өзі жүктеп алады.

Олимпиадаға 272 білімалушылар қатысты, оның ішінде Қостанай педагогикалық колледжінің 1 курс студенттері, сондай-ақ келесі мектептердің 9-11 сынып оқушылары:

Щербаков жалпы білім беретін мектебі, Целинный жалпы білім беретін мектебі, Новоалексеев жалпы білім беретін мектебі, Жамбыл жалпы білім беретін мектебі, М.Сералин атындағы жалпы білім беретін мектебі, Больше-Чураков жалпы білім беретін мектебі, Жітіқара қ. № 12 жалпы білім беретін мектебі, Абая Құнанбаев атындағы № 2 жалпы білім беретін мектебі, М.Сералин атындағы жалпы білім беретін мектебі, Белоглин негізгі орта мектебі, Новоселов негізі орта мектебі, Қостанай қ. №16 кәсіптік-техникалық мектебі, Қостанай қ. № 15 жалпы білім беретін мектебі, Абай Құнанбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі, Тобыл қ., мектеп-гимназиясы, Мұса Шожанов атындағы №2 жалпы білім беретін мектебі, Қостанай қ. № 10 жалпы білім беретін мектебі, Қостанай қ. № 20 жалпы білім беретін мектебі, Мемлекеттік тілде окытатын заречный  жалпы білім беретін, Қостанай қ. № 15 жалпы білім беретін мектебі, Қостанай қ. № 25 жалпы білім беретін мектебі мектебі, Белоглин негізгі орта мектебі.

Ұсынылған жұмыстардың негізінде жеңімпаздардың тізімі анықталды:

I дәрежелі Диплом:

- Нестеренко Виталина (Щербаков жалпы білім беретін мектебі);

- Чоп Матвей (Белоглин негізгі орта мектебі.);

- Умирзакова Алтынай (М.Сералин атындағы жалпы білім беретін мектебі);

- Николенко Олег (Қостанай педагогикалық колледжі)

-Андрейченко Олеся (Щербаков жалпы білім беретін мектебі);

- Жомарт Дамила (Щербаков жалпы білім беретін мектебі);

- Нурушева Дирхема (М.Сералин атындағы жалпы білім беретін мектебі);

- Доскалиев Мадияр (Больше-Чураков жалпы білім беретін мектебі);

- Тужилкина Анастасия (Жетіқара қ. № 12  жалпы білім беретін мектебі).

Олимпиада жеңімпаздары мен жүлдегерлерін құттықтаймыз! Олимпиадаларға қатысқандардың барлығына алғыс айтамыз және оқуда табыс тілейміз!

Елеусизова Д.А., математика оқытушысы,

МжАТ кафедра оқытушылары Сыздыкова Б.С., Султанова Н.Т.