« May 2024 »
Жұма, 24 ақпанның 2023 16:06

Педагогикалық білім берудегі ынтымақтастық: ғылым және зерттеулер» халықаралық ғылыми-практикалық конференциясына қатысу

2023 жылғы 23 ақпанда № 1 Алматы Қазақ мемлекеттік гуманитарлық-педагогикалық колледжі «Педагогикалық білім берудегі ынтымақтастық: ғылым және зерттеулер» атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткізді.

Конференция жұмысы келесі бағыттар бойынша өтті:

1. мектепке дейінгі білім берудің басымдықтары;
  2. бастауыш мектептегі білім беру ынтымақтастығы;
  3. қазіргі педагогика мен психологияның тенденцияларын дамыту;
  4. үздіксіз білім беру жүйесіндегі цифрлық технологияның мүмкіндіктері.

Қостанай педагогикалық колледжінің студенттері онлайн форматта ғылыми-практикалық конференцияға қатысты. Пленарлық отырыста Т-31 тобының білім алушысы Тулепова Д. Ж. жетекшілігімен Басенова Айдана, Волошко В. И. жетекшілігімен У-22 тобының білім алушысы Беседа Ксения, Жармухамбетова А. А. жетекшілігімен М-41 тобының білім алушысы Сандыбекова Жансая, Сыздыкова Б. С. жетекшілігімен У-41 тобының білім алушысы Сандыбекова Регина, Сейлова Л. А. басшылығымен М-41 Хасенова Венера өз жұмыстарын ұсынды.

Қостанай педагогикалық колледжі білім алушыларының ғылыми-зерттеу жұмыстары да жинаққа жариялау үшін қабылданды. Бұл жұмыстардың авторлары ИР-11 тобының білім алушылары Султанова Н.Т.  жетекшілігімен Новоселецкая Анастасия, Сейлова Л. А. жетекшілігімен М-41 тобының білім алушылары Айбаркызы Аруна мен Молдабек Дана, Волошко В. И.  жетекшілігімен У-22 тобының білім алушылары Беседа Ксения.

Конференцияны өткізу қорытындысы бойынша Т-31 тобының білім алушысы Басенова Айдана құрметті үшінші орынға ие болды, М-41 тобының білім алушысы Сандыбекова Жансая «Педагогикалық білім берудегі ынтымақтастық: ғылым және зерттеу» ғылыми-практикалық конференциясының жеңімпазы атанды.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз, қатысушыларға және олардың ғылыми жетекшілеріне жоғары дайындық пен талпыныс үшін алғыс айтамыз, оларға жаңа жеңістер мен жетістіктер тілейміз!

Баган М.С., әдіскер