« April 2024 »
Сәрсенбі, 01 наурыздың 2023 08:24

Педагогика және психология кафедрасының отырысы

Қостанай педагогикалық колледжінде кафедраның қызметін ұйымдастыру мен жоспарлауды оңтайландыру, бөлімше қызметін жетілдіруге бағытталған үдерістердің тиімділігін бақылау және бағалау мақсатында тұрақты негізде кафедра отырыстары өткізіліп тұрады.

2023 жылдың 28 ақпанында No7 Педагогика және психология кафедрасының кезекті отырысы өтті. Талқылауға келесі сұрақтар ұсынылды:
1. «Бағалаудың Кәсібі тәжірибесі» баяндамасын талқылау.
2. Педагогика және психология кафедрасының апталығын талдау.
3. Педагогикалық кеңестің 2023 жылғы 24 ақпандағы «Бастауыш оқытудың педагогикасы және әдістемесі» мамандығы бойынша өндірістік практика кезінде студенттердің сабақтарын бағалау картасының критерийлерін қайта қарау және толықтыру» шешімін талқылау.
4. Арнайы пәндер мұғалімдерінің облыстық оқу-әдістемелік бірлестігінің жұмысы аясында «ТжКБ жүйесіндегі бағалау білім беру қызметінің құрамдас бөлігі ретінде: құралдар, критерийлер, формалар» семинар-практикумына қатысу.
5. «Жас Ғалым» ҚҰП кафедра оқытушыларының қатысуының тиімділігі туралы.
Отырыс қорытындысы бойынша келесі шешімдер қабылданды:
1. Ақпаратты назарға алу, критерийлер бойынша тәжірибеде сабақтарды бағалауды жалғастыру.
2.Кафедра апталығын әзірлеу кезінде іс-шараларды ақпараттық қамтамасыз етуді жоспарлау (фотосуреттер, LED экрандағы бейнелер).
3. Педагогикалық практика әдіскерлері 2023 жылғы 10 наурызға дейін әлеуметтік серіктестердің ұсыныстарына сәйкес сабақты бағалау карталарына өзгерістер енгізсін.
4. Ақпаратты назарға алу, сабақта бағалау жүйесін, формалары мен құралдарын жетілдіру бойынша жұмыс жасаңыз.
5. Осы бағыттағы жұмысты күшейту. Қостанай педагогикалық колледжі базасында техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының студенттері арасында «Заманауи сын-қатерлер жағдайында ғылым мен білімнің өзекті мәселелері» тақырыбындағы халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысыңыз.

Педагогика және психология кафедрасының меңгерушісі, Кокенова Д.К.