« April 2024 »
Сәрсенбі, 15 наурыздың 2023 11:23

Құрметті білім алушылар, педагогтар, ата-аналар және әлеуметтік серіктестер!

Сіздерді Наурыз мейрамымен құттықтаймын! Наурыз мейрамы жаңа жылдың басталуы, жаңару мен жаңа өмірге ұмтылудың символы, табиғаттың оянуын бейнелейді. Бәріміз жыл сайын көктемнің басталуымен осы жарқын мерекені асыға күтеміз.

Наурыз-бірлік пен келісім мерекесі. Ұлы Абайдың мынадай жолдары бар: «Көктемде көшпенді ауылдар бірігіп, туыстар ортақ қуанышпен құшақтасып, көріседі. Ал таныстар жай әзілдесіп, күліп, әңгімелесуге жиналады». Бұл мерекенің терең философиялық мазмұны бізге әрқашан жақсылықты есте сақтауға, көмекке ризашылық білдіруге және адамдармен және табиғатпен үйлесімді өмір сүруге үйретеді.
   Наурыз-адамдарды еңбекке баулитын және жалпы өркендеуге ықпал ететін мереке. Біз ата-бабаларымыздың дәстүрлерін сақтаймыз, технологияларды дамытамыз және жаңа Қазақстанды құрамыз.
   Наурыздың тағы бір қыры-үнемшілдік пен экологиялылық. Біз, педагогтар, болашақ мамандарды табиғатты қорғауға, онымен үйлесімді өмір сүруге үйретеміз.
   Биыл біз тарихи күнді – колледждің 60 жылдығын атап өтеміз! Осы жылдар ішінде біздің ұйым қалыптасып, айтарлықтай жетістіктерге жетті.
   Педагогтердің, әлеуметтік әріптестердің ата-аналарының жас ұрпақты тәрбиелеу мен білім беру ісіне қосқан үлесі педагог мәртебесін нығайтуға негіз болатынына, ұлттың өркендеуіне және мемлекетіміздің Мәңгілік елге айналуына жол ашатынына сенімдімін.
   Келе жатқан Жаңа жыл барлықтарыңызға табыс әкелсін! Қазақстанның аспанынды бейбітшылык болсын. Барлық халықтар табиғатпен үйлесімді өмір сүрсін! Әр отбасында жақсылық, қуаныш пен бақыт болсын!
   Ұлыстың ұлы күні құтты болсын!

колледж директоры,
педагогика ғылымдарының кандидаты