« May 2024 »
Сәрсенбі, 19 сәуірдің 2023 14:48

«Үздік IT-кафедрасы - 2023»

(1 Vote)

2023 жылдың 18 сәуірінде Қостанай педагогикалық колледжінде жыл сайынғы «Үздік IT-кафедрасы - 2023» дәстүрлі байқауының нәтижелері аңықталды. Конкурсты өткізудің мақсаты - оқу-тәрбие процесінде ақпараттық-коммуникациялық технологияларды (АКТ) меңгеру, қолдану бойынша колледж педагогтарының тәжірибесін анықтау, қолдау және тарату.

Байқаудың міндеттері:

• күндізгі және қашықтықтан оқыту нысандары кезінде сабақта ақпараттық-коммуникациялық технологияларды меңгеру саласындағы педагогтердің кәсіби дағдыларын жетілдіру;
  • тиімді білім беру нәтижесіне қол жеткізу үшін АКТ қолдану саласындағы педагогтердің шығармашылығы мен ынтасын ынталандыру;
  • оқу-тәрбие жұмысында АКТ қолдану саласындағы педагогтар арасында нәтижелі педагогикалық қарым-қатынас, тәжірибе алмасу үшін жағдай жасау.

Конкурсқа колледждің барлық кафедралары, оның ішінде ұйымдастырушы-математика және ақпараттық технологиялар кафедрасы қатысты, олар қысқартылған құрамға қатысты, өйткені конкурсты бағалаған ақпараттық пәндер оқытушылары өз нәтижелерін тек танысу үшін ұсынды, олардың ұпайлары кафедраның жалпы есебінде ескерілмеді.

Конкурс 6 модульден тұрды, олар бойынша күнін, іс-шарасын және тиісті сертификатқа, грамотаға немесе жарияланымға сілтемелерді көрсете отырып, нәтижелерді растауды ұсыну қажет болды.

Ұсынылған материалдарды бағалауды колледж директорының Ақпараттық технологиялар жөніндегі орынбасары Ж.И. Кубжасарованың басшылығымен ақпараттық пәндер оқытушылары жүргізді: М.К. Салькенова, Н.Т. Султанова, Д.Ж. Тулепова, Т.А. Юркевич.

Конкурстық тапсырманың алты модулінің әрқайсысы медиасферада оны іске асыруды ескере отырып, педагогтың белгілі бір пәндік АКТ-құзыретін біріктірді.

Байқау нәтижелері бойынша орындар келесідей бөлінді:

Гран-При – математика және ақпараттық технологиялар кафедрасы (126 балл)

1 орын – мектепке дейінгі тәрбие кафедрасы (56 балл).

2 орын – жаратылыстану-гуманитарлық пәндер кафедрасы (50 балл).

3 орын – Шет тілдері кафедрасы (29 балл.).

Конкурсқа қатысқаны үшін музыка және ДПМ кафедрасы, филология кафедрасы, хореография кафедрасы, педагогика және психология кафедрасы педагогтарына алғыс айтамыз!

Колледждің барлық педагогтеріне студенттердің медиа сауаттылығын дамытуды, өз бетінше дамуды, сондай-ақ АКТ-құзыреттілік саласындағы жаңа жетістіктерді тілейміз!

Тулепова Д. Ж.,

математика және ақпараттық технологиялар кафедрасының меңгерушісі

Read 274 times