« May 2024 »
Сәрсенбі, 05 шілде 2023 09:29

Мерейтойлық шығарылым - 2023 жылғы дипломдарды тапсыру

2023 жылғы 29 маусымда «Мирас» мәдениет сарайында 2023 жылғы түлектер үшін көптен күткен дипломдар табысталды. Е. Өмірзақов атындағы Қостанай облыстық филармониясының камералық оркестрі «Арлезианка» балетінен Ж. Бизе – Фарандолланыны орындады, камералық оркестрдің дирижері және жетекшісі Тарас Сергеевич Мызин.

Түлектерге техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру дипломдарын тапсыру туралы бұйрықты бөлім меңгерушілері: Кунжанат Оразовна Абдиханова, Евгения Викторовна Гливина, Ляйлим Бериковна Ибраева, Радмила Анатольевна Ким, Айгуль Тулегеновна Темирбекова оқыды.

Дәстүр бойынша ерекше үлгідегі дипломдарды колледж директоры Галия Ульмесхановна Уразамбетова мерейтойлық шығарылымға сөз сөйлеп түлектерге табыс етті!

Біздің колледжде дипломдар табыс етілген күні еңбек өмір мен әл-ауқаттың негізі екенін дәлелдеген адамдармен кездесу дәстүрі бар. Елена Викторовна Бережнова педагогика ғылымдарының докторы, Ресей Федерациясы сыртқы істер министрлігінің Мәскеу мемлекеттік Халықаралық қатынастар институтының профессоры, 1981 жылғы Қостанай педагогикалық училищесінің түлегі және Лойко Валентина Александровна мектепке дейінгі тәрбие және оқыту кафедрасының педагогы, 1975 жылғы Қостанай педагогикалық училищесінің түлегі.

Әр адамның кез-келген кәсіптегі адамдарға деген құрметі мен ризашылығы болуы керек. Бітіру топтарының жетекшілері: Ақбала Қуанышқызы Абжанова, Ләззат Алдабергенқызы Сейлова, Меруерт Қабдоллақызы Салькенова, Ғалия Еркенқызы Султанова, Татьяна Леонидовна Кучерявая, Марина Вячеславовна Первушкина, Жалғас Алмасұлы Рыспаев, Алина Қанабекқызы Юсуповаға алғыс сөздерін айтқымыз келеді.

Мектеп бітіруші топтардың ата-аналарының атынан алғыс сөздері мен қоштасу сөздерін Назым Алхамхайырқызы Карибаева, Замзагуль Какимбековна Оралова, Оксана Семеновна Сартаева айтты.

Құрметті ата-аналар диплом алу – бұл сіздің, балаңызбен бірге, қол ұстасып өткен бірнеше жылдың нәтижесі. Біздің құттықтауларымызды қабыл алыңыз!

Біз барлық түлектерді өмірдегі жаңа кезең — колледжді бітіруімен құттықтаймыз! Студенттік жылдар есте қалсын. Баршаңызға өз ісінің маманы болуға тілектеспіз. Ақ жол – жас түлек!

Read 274 times