« April 2024 »
Бейсенбі, 22 ақпанның 2024 19:43

Қостанай Жоғары педагогикалық колледжінде онлайн форматта «Білім әлеміне виртуалды саяхат» атты ашық есік күні өтті

2024 жылдың 20 ақпанында онлайн форматта Ашық есік күні өтті. Заманауи технологиялар біздің күнделікті өмір салтымызды ғана емес, білім беру жүйесін де өзгертті. Цифрлық революция жағдайында Қостанай Жоғары педагогикалық колледжі Болашақ студенттер мен олардың ата-аналары үшін өзінің виртуалды есігін ашады.

Онлайн форматтағы ашық есік күні-бұл қазіргі заманғы шындыққа бейімделу ғана емес, сонымен қатар білім берудің болашағына инновациялық көзқарас.
  Колледждің виртуалды есіктері шет тілі кафедрасының оқытушыларының жылы лебізімен ашылады, онда олар цифрлық дәуірдегі білім беру процесінің шабыттандыратын көзқарасымен бөліседі. Қонақтар колледждің интерактивті картасымен кездеседі, сондай-ақ 2024-2025 оқу жылында болатын біліктіліктер туралы айтылды. Қазіргі әлемде білім қоғамның болашағын қалыптастыруда шешуші рөл атқарады. Оқу жолындағы әрбір қадам жаңа көкжиектер мен мүмкіндіктерді ашады. Осы тұрғыда Қостанай Жоғары педагогикалық колледжіндегі Ашық есік күні Болашақ студенттер мен олардың ата-аналарына болашақ үшін үздік кадрларды қалыптастыратын білім беру атмосферасына енуге бірегей мүмкіндік беретін маңызды оқиғаға айналуда. Студенттік өмірге толық ену үшін Ашық есік күні қазіргі студенттермен виртуалды байланыс орнатуға мүмкіндік береді. Студенттер оқудағы жетістіктері, колледжде оқудың қаншалықты қызықты екендігі, студенттік өмірі туралы айтып берді. Қостанай Жоғары педагогикалық колледжінде онлайн форматтағы ашық есік күні білім беруді дамытудың жаңа тарауын білдіреді. Болашақ студенттер үшін жаңа көкжиектер ашып және білімге ұмтылатындардың барлығына білім бере отырып, білім әлеміне виртуалды саяхат қол жетімді және ыңғайлы бола бастауда.