« May 2024 »
Дүйсенбі, 01 сәуірдің 2024 16:26

«Хореография кафедрасының апталығының ашылуы»

2024 жылдың 01 сәуірінде Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай Жоғары педагогикалық колледжі» КМҚК базасында

хореография кафедрасы апталығының ашылуы басталды. Салтанатты шара бірінші қабаттағы залда өтті және хореографиялық өнердің көптеген жанкүйерлерін жинады.
Кафедра апталығының негізгі тақырыбы: «Хореографиялық өнер эстетикалық тәрбие құралы ретінде».
Мақсаты: сұлулық көзі ретінде хореографиялық өнер әлемімен таныстыру және колледждің білім беру процесіне қатысушылардың орындаушылық шеберлік дағдыларын дамыту, хореографиялық тіл элементтерін зерделеуге қызығушылықты дамыту процесін ынталандыру, білім алушылардың зияткерлік және шығармашылық қабілеттерін дамыту, патриоттық тәрбиесі, хореография құралдарымен білім алушылардың жалпы ой-өрісін кеңейту.
Білім алушыларды, педагогтарды, әкімшілік мүшелерін хореография кафедрасының білім алушылары мен педагогтары би композициясында қарсы алды. Кейін жүргізушілер кафедра апталығының бағдарламасын жариялады және барлық жоспарланған іс-шаралар кем емес танымдық, бай болады және білім алушылардың қызығушылығын тудырады деп үміттенеміз! Кафедра апталығы педагогтарға оқытылатын пәндердің маңыздылығын көрсетуге жақсы мүмкіндік береді, сондай-ақ бұқаралық және қызықты студенттік жарыс болып табылады.

Доспанова С. М.
арнайы пәндердің педагог-зерттеушісі,