« July 2024 »
Бейсенбі, 06 маусымның 2024 15:55

Тек қана алға! Тек қана бірге!

2024 жылдың 05 маусымында колледждің акт залында «Баланс» педагогикалық отрядының қорытынды жиналысы өтті. Педотряд белсенділері 2023-2024 оқу жылындағы жұмыстарға талдау жүргізіп,

болашақ жоспарларын белгіледі.

Студенттерді педагогикалық отрядтың жұмысы шеңберінде ұйымдастырушылық қызметтің шығармашылық тәжірибесімен таныстыру білім алушылардың ішкі әлеуетін ашуға, олардың өз мүдделеріне, қажеттіліктеріне, мүмкіндіктеріне сәйкес өздерін іске асыруға көмектесуге, әртүрлі ұйымдастырушылық қабілеттер мен дағдыларды қажет ететін әртүрлі сипаттағы іс-шараларға қатысуға мүмкіндік береді.

Педотряд сабақтары барысында студенттер 7 жастан 15 жасқа дейінгі әртүрлі жастағы балалармен жұмыс істеу ерекшеліктерін зерттеді. Әр сабақтың мазмұнында бос уақытты ұйымдастыруға ерекше орын берілді: команда құруға және ұжым арасында көшбасшыларды анықтауға арналған тренингтік жаттығулар, жаппай ойындар мен белсенді би жаттығулары, балалар ұжымымен жұмыс формалары мен әдістері. Бұл білім өте пайдалы және іс жүзінде пайдалы болады.

2023-2024 оқу жылында «Баланс» педагогикалық жасағы-колледждің қоғамдық-пайдалы өмірі мен имидждік іс-шараларының белсенді қатысушылары: «Мерейтойыңызбен, туған колледж!», Жаңа жыл, «Масленица на Быковский, 9», «Studentvision song and dance contest – 2024» облыстық байқауы, Қостанай жоғары педагогикалық колледжінің «Арман – 2024» сыйлығымен салтанатты марапаттау рәсімі.

Колледж ішіндегі қызметінен басқа, педотряд облыстық және қалалық іс-шараларды ұйымдастыруға және өткізуге қатысты: облыстың бас шыршасын жағу рәсімі, Президенттік шырша, республикалық олимпиада, балаларды қорғау күнін мерекелеу. Сонымен қатар, студенттер 9-11 сынып оқушыларына «Білім беру навигаторы», «Менің мамандығым – менің болашағым», «Кәсіби навигатор» облыстық конференциясы сияқты алаңдарда кәсіптік бағдар беруге қатысты.

«Баланс» педагогикалық отрядының жұмысы-бұл біз бірге жасайтын динамикалық мереке. Отрядқа қатысушылардың сандық құрамы 45 студенттен тұрады: 1 курс – 35, 2 курс – 3, 3 курс – 7. Педотряд белсенділері кез-келген студентті өздері "отбасы"деп атайтын үлкен және достық команданың бір бөлігі болуға шақырады.

Қорытынды жиналыста студенттерді 2023-2024 оқу жылындағы қоғамдық жұмыстарға белсенді қатысқаны үшін грамоталармен марапаттау рәсімі өтті.

«Баланс» педотрядының басшысы

Косолапов А. Р.