« September 2024 »
Дүйсенбі, 02 қыркүйек 2024 16:22

Тағы да жаңа оқу жылы.

2 қыркүйекте Қостанай Жоғары педагогикалық колледжі студенттер мен педагогтардың қуанышты дауыстарымен, музыкамен және жылы құттықтаулармен толықты.

Жаңа 2024-2025 оқу жылында колледжге 364 бірінші курс студенттері мамандық алды. Олар үшін білім күні мерекесі енді өмірдегі бірінші күн емес, ол жаңа кезеңді ашады, студенттік кезең басталады. Бүгін мереке жай ғана салтанатты емес, әдемі, сезімтал, әсерлі және есте қаларлық. Бірінші курс студенттеріне арналған Колледж-бұл мамандықта жаңа білім ашу, жаңа таныстар, жеңістер мен жетістіктер, қызықты жобалар, диплом алу.

Білім күніне арналған салтанатты жиынға қатысушыларға колледж директорының міндетін атқарушы Ғалия Ульмесхановна Уразамбетова құттықтау сөз сөйлеп, өз сөзінде бірінші курс студенттері таңдаған педагогикалық және шығармашылық мамандықтардың маңыздылығын атап өтті. Қазақстан Республикасы Білім Министрінің 2024 жылғы 30 шілдедегі бұйрығымен бекітілген "Біртұтас тәрбие" тәрбие бағдарламасында балаларда жалпыадамзаттық және ұлттық құндылықтарды дамытуға бағытталған өскелең ұрпақты тәрбиелеу тәсілдері айқындалғанына қатысушылардың назарын аударды.

- «Қазақстанның болашағы белсенді, мақсатты, бастамашыл педагогтардың қолында, рухани - адамгершілік қасиеттерді, азаматтық жауапкершілік пен патриотизмді, парасаттылық пен адалдықты дамыту арқылы қазақстандық мәдениеттің құндылықтары негізінде білім алушының үйлесімді дамыған тұлғасын қалыптастыру - колледждің педагогикалық ұжымының мақсаты», - деп атап өтті Ғалия Ульмесханқызы.

Мерекелік бағдарлама бүгінде барлығын өзінің алуан түрлілігімен таң қалдырды: хореографиялық ұжымдардың (жетекшілері С.М. Доспанова мен М. в. Первушкина), «Новое поколение» вокалдық ансамблінің (жетекшісі Н. А. Авдеева), «Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандығының У-31 тобының студенті, Карина Низагаринева іс-шараға қатысушыларға ән сыйлады Оны тәрбиешілерге арнап, "күнге ұшыңыз". Мерекенің басты ерекшелігі Чебурашканың күтпеген сапары болды, ол бірінші курс студенттерімен бірге флэш-моб билеп, бәріміз бала кезімізден шыққанымызды еске салды. Шығармашылық сыйлықпен Рудный қаласының балаларды қолдау орталығының тәрбиеленушілері (директоры Коваль П. Н.) сөз сөйледі. Біз серіктестерімізбен достық қарым-қатынасты одан әрі дамытатын боламыз.

Білім күні - бұл студенттердің, тәрбиешілердің, ата-аналардың және әлеуметтік серіктестердің мерекесі ғана емес-бұл өмірде сенімді болуға және табысқа жетуге көмектесетін білім берудің маңыздылығын мойындау фактісі.

Білім күні мерекесі әрқашан ұмытылмас, қуанышты және сонымен бірге қызықты болып қала береді. Студенттер мен мұғалімдерге бұл күн тек қуанышты ғана емес, сонымен қатар колледжде өткізген барлық күндердің болуын тілеймін. Жаңа 2024-2025 оқу жылы барлығына жемісті және білімге, жаңалықтарға, шығармашылыққа және жетістіктерге бай болсын!

зертханашы, «Баланс»

педагогикалық отряды басшы