« September 2024 »
Сәрсенбі, 22 мамырдың 2019 08:43

Біз соғыс жауынгерлерін еске аламыз…

(1 Vote)

2019 жылғы 6 мамырда Қостанай педагогикалық колледжінде Отан қорғаушылар күні мен Жеңіс күніне арналған салтанатты іс-шаралар өтті.

Бұл күні колледжде соғыс жылдарындағы әндер шырқалды, кураторлық сағаттарда ардагерлер мен тыл еңбеккерлері қатысты.

Жеңіс Күні қарсаңында балалар Ұлы Отан соғысының ардагері Григорий Семенович Олейникке қонаққа барды. Жас ұрпақ үшін бұл кездесу ерекше болды. Григорий Семеновичпен әңгіме барысында студенттер қуаныш пен мереке күні туралы, жеңіс туралы ойларын айтты, Мәңгілік даңқ және жарқын еске алу күні туралы айтты. Ардагерлерінің өмірбаянымен мақтанатындарын білдірді. Студенттер бұл кездесуді бейнеге жазып алды, Жеңіс күні – адамзат тарихындағы ерекше күн, жер бетінде өмір сүріп жатқан барлық адамдар үшін естелік күн екенін ұмытылмайды.

Біздің мұражайда біз Ұлы Отан соғысына қатысушылардың және тыл еңбеккерлерінің, педагогикалық еңбек ардагерлерінің фотосуреттері мен естеліктерін сақтаймыз.

"Жеңістің сарбаздарына арналады... "атты мерекелік концертте ардагерлер, студенттер мен оқытушылар соғыс жылдарында жасаған ерліктерді еске алады.

Ардагерлер тек қатыгез жаумен өліммен күресіп қана қойған жоқ, сонымен қатар бүкіл әлем үшін, өзінің бостандығы үшін, балалары мен немерелерінің бейбіт өмірі мен бақыты үшін жеңіске талпынды, жетті. Бұл күні біз дәстүр бойынша барлық әскери ұрпақтың қаһармандығы мен тұрақтылығы алдында бас иеміз,

Морозенко С.М.,

директордың ТЖ орынбасары