« September 2024 »
Сәрсенбі, 29 мамырдың 2019 19:23

Қостанай педагогикалық колледжінің Жастар жылындағы сыйлығы

(1 Vote)

"ҚКП сыйлығы ""Рухани жаңғыру" бағдарламасын жүзеге асыру аясында өткізілді. Студенттер өз жетістіктерімен оқытушылары мен ата-аналарын қуантты.

Коробченко Полина,  Макшанова Елена, Ментаева Жанель, Лысенко Александр, Рахымбек Мадина, Тулепова Адия, Шупова Баян-Сулу және басқа да студенттердің қызыл кілемнен көрінуі кезінде студенттер  қызу қол шапалақтап, қуанышпен қарсы алды.

Колледжде әрбір адам өзін танытуы керек, бірақ бәсекеге қабілетті міндет оңай емес. Бірнеше жыл бойы "КПК Сыйлығы" - бұл жыл қорытындысын шығару, колледж көшбасшыларын марапаттау. Осы маңызды оқиғаны өткізу барысында Жастар ісі жөніндегі комитеттің белсенділері атқарылған жұмыстар туралы айтылып, студенттерге бастамашылдығы мен шығармашылығы үшін алғыс айтып, колледждің дамуы үшін  ұсыныс жасады.

Студенттер мен оқытушылардың Онлайн дауыс беруі бірнеше күн бойы өтті.. "КПК сыйақыларына" 6 номинация, 28 номинант ұсынылды, олар ғылымдағы, шығармашылықтағы, спорттағы, скауттық және волонтерлік қозғалыстардағы жетістіктері оқу-тәрбие үдерісінің әр қатысушысымен белгіленген марапаттарға лайық болды.

Онлайн дауыс беру қорытындысы бойынша жеңімпаздар анықталды: "Студенттік өзін-өзі басқаруды дамытуға қосқан үлесі үшін" (Боранбаева Анара), "Үздік жүргізуші" (Қуанышбаева Карина), "Жыл жаңалығы" (Сайкенов Хаджи-Мұқан), "КПК индустриясын дамытуға қосқан үлесі үшін" (Шарунов Юрий), "Бөлімшенің үздік өкілі" (Бельхеева Динара), "Іске адалдығы" (Мухина Яна).

Барлық қатысушылар үшін мерекенің ең әсерлі сәті педагогикалық еңбек ардагері Регуш Галина Дмитриевнаны құттықтау болды, өзінің құттықтау сөзінде ол "колледжде дайындалатын педагогикалық кадрлар біздің облыста ғана емес, сонымен қатар алыс және жақын шетелдерде де сұранысқа ие екенін атап айтты. Біздің колледждің студенті болу-бұл беделді!".

Бұл мереке сөз сөйлеулерден басқа, қызыл жолдағы студенттер шеруімен есте қалады, ол арқылы олар оқиға туралы өз пікірлерімен қуана бөлісіп, Қостанай облысының ең жақсы колледжінде оқитынын мақтан тұтады.

Морозенко С. М., директордың  оқу-тәрбие

жұмысы жөніндегі орынбасары