« September 2024 »
Дүйсенбі, 02 қыркүйек 2019 12:16

1 қыркүйек-Білім күні

(1 Vote)

Қостанай педагогикалық колледжінде жаңа 2019-2020 оқу жылының басталуына арналған дәстүрлі мереке-Білім күні өтті. Салтанатты жиында колледж директоры, педагогика ғылымдарының кандидаты, Қазақстан Республикасының Білім беру ісінің үздігі Г. У. Уразамбетова колледж оқытушыларына жоғары кәсібилігі үшін, студенттерді берген білімі және олардың зияткерлік, рухани-адамгершілік дамуына жағдай жасағаныі үшін шын жүректен алғыс білдірді.

Колледждің бірінші курс студенттеріне ерекше құттықтаулар айтылды. Бүгін олар болашақ мамандықты таңдауда маңызды өмірлік қадам жасады. Болашақта оларды қажырлы еңбек жылдары, оның нәтижелері күтуде.

Студенттік өмір-бұл тек таңдаған мамандығы бойынша кәсіби білім мен дағдыларды алу ғана емес, сонымен қатар әр студент колледждің, облыстың және республиканың қоғамдық-пайдалы өмірінде өз қабілеттерін көрсете алатын жарқын, қызықты, оқиғаларға толы кезең. Колледжде студенттердің көшбасшылық қасиеттері мен жас мамандардың белсенді азаматтық ұстанымын қалыптастыратын студенттік өзін-өзі басқарудың өміршең жүйесі қалыптасады.

Біз өз колледжімізді жақсы көреміз және ең жақсы болу үшін барлық мүмкіндіктерді жасаймыз, барлығымызды оқу орнын мақтан тұтамыз. Бұл күні колледжде кураторлық сағаттар өтті, онда біздің демократиялық құқықтық мемлекетіміздің, педагогикалық мамандықтың дамуы және жас өскелең ұрпақтың жаңа жобалары туралы әңгіме болды. Білім күніне арналған салтанатты жиында Қазақстан мен Туған өлкеміз туралы әндер шырқалды.

Мереке тамаша өтті! Барлық оқытушыларды, қызметкерлерді, студенттерді, ата-аналарды және жаңа оқу жылын бастағандардың барлығын Білім күнімен шын жүректен құттықтаймыз! Зор денсаулық пен жақсылық тілейміз! Барлық ойлар мен жоспарларыңыз іске ассын, жаңа оқу жылы жемісті және табысты болсын!

Директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары

Морозенко С.М.