« May 2024 »
Жұма, 04 маусымның 2021 10:26

Қостанай -2021 WSK VII аймақтық чемпионаты аяқталды

(0 votes)

Міне, Қостанай-2021 WSK VII өңірлік чемпионаты мәресіне жетті. Үш күн бойы Қостанай педагогикалық колледжінің алаңдарында тартысты күресте үздіктер жарысты

Облыстың хореографиялық өнерінің өкілдері, шығармашыл жастардың өкілдері. Эксперт-компатриоттар және қатысушылар "Ы.Алтынсарин атындағы Рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледжі" КМҚК, атындағы КРУ сияқты ұйымдардан ұсынылды. А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті, "Interdance" ЖК, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің М.Қозыбаев атындағы№23 жалпы білім беретін мектеп" ММ.
Үш күн ішінде студенттер жоғары кәсіби деңгейін, конкурстық тапсырмаларды орындаудағы шығармашылық көзқарасын, жағымды және әсерлі эмоцияларын көрсетті.
Чемпионат жеңімпаз бен жүлдегерлерді анықтауды қамтиды . Біз оларды қуана ұсынамыз:
- үшінші орын-Шакирова Амина Аликовна - "Рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледжі" КМҚК.Ы. Алтынсарин", сарапшы Стешенко Е. В. ;
-екінші орын - Ментаева Жанель Куанышевна - Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласының білім бөлімінің М. Қозыбаев атындағы№23 жалпы білім беретін мектебі" ММ, сарапшы Мингазова Э. С;
- бірінші орын - Кузенбаева Диляра Данияровна - "Қостанай педагогикалық колледжі" КМҚК, сарапшы Шаяхметова Б. Е.
Чемпионаттың барлық қатысушылары мен жүлдегерлерін құттықтаймыз! Алдағы уақытта табыс, креативті ойлау тілейміз және қол жеткізген жетістіктеріңізбен тоқтап қалмауыңызға тілектеспіз! Біздің әлеуметтік серіктестерімізге – тәуелсіз сарапшылар Н.Н. Опарина мен С. А. Сумамбаеваға, бас сарапшының орынбасары В. А. Быковқа ерекше алғысымызды білдіреміз.
Келесі жылы жаңа конкурсанттарды күтеміз!

Борский М. Ю., хореография кафедрасының Арнайы пәндер оқытушысы.

Read 366 times