« September 2024 »
Сәрсенбі, 12 қаңтардың 2022 10:58

Әлеуметтік әріптестік басқа форматта.

Қостанай педагогикалық колледжіндегі әлеуметтік әріптестік тараптардың өзара іс-қимылының ұқсас қағидаттарына негізделген қызметтің басым бағыттарының бірі болып табылады.

Әлеуметтік серіктестік аясында колледж жыл сайын түрлі іс-шаралар өткізеді: дөңгелек үстелдер, іскерлік кездесулер, семинарлар, педагогикалық және әдістемелік кеңестер, конференциялар, мастер-кластар және т. б.
Осы бағыттың 2020-2021 оқу жылындағы жұмысын талдай отырып, әлеуметтік әріптестер өзара іс-қимылдың бейресми нысандарын кеңейту туралы ұсыныс енгізді. Бұл ұсыныс ескеріліп, колледждің жылдық жоспарына енгізілді.
2022 жылдың 5 қаңтарында колледждің жылдық жоспарын жүзеге асыру мақсатында спорттық эстафета ұйымдастырылып өткізілді, оған колледждің әлеуметтік серіктестері мен оқытушылары қатысты.
Эстафета соңында жеңімпаздар мен жүлдегерлер анықталып, олар сыйлықтармен марапатталды. Қатысушылар жақсы сергектік, жағымды эмоциялар және жағымды көңіл-күй алды. Әлеуметтік серіктестер мұндай кездесулерді болашақта өткізу пайдалы екенін, ал №23 жалпы білім беретін мектептің өкілдері атап өтті.М.Қозыбаева қарсы ұсыныс енгізді – колледжді волейбол турниріне қатысуға шақырды.
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай педагогикалық колледжі" КМҚК "Қостанай облысы әкімдігінің мәдениет басқармасы" ММ басшысы Е. Б. Калмаковқа және оның орынбасары С.И  Азимжановаға, "Қостанай қаласының білім бөлімінің М. Қозыбаев атындағы № 23 жалпы білім беретін мектеп" КММ директоры Б. Ш. Сауытбаевқа, "Қостанай қаласының білім бөлімінің Қостанай қаласының № 5 бөбекжай-балабақшасы" МКҚК директоры Д. Ж. Досмаковаға, "Қостанай қаласының білім бөлімінің Қостанай қаласының № 8 бөбекжай-бақшасы" МКҚК директоры А. А. Тусоваға алғыс білдіреді., А. "Қостанай қаласының білім бөлімінің Қостанай қаласының № 13 бөбекжай-бақшасы" МКҚК директоры А.О. Успанова аталған іс-шараны ұйымдастырғаны және өткізгені үшін.
Біз әлеуметтік серіктестерімізбен одан әрі жемісті және табысты ынтымақтастыққа, өзара ынтымақтастықтың мазмұны мен нысандарын кеңейтуге және байытуға үміттенеміз!

Директордың ОӨЖ жөніндегі орынбасары Жунусова К. С.