« May 2024 »
Дүйсенбі, 21 ақпанның 2022 19:01

Сандық білім беру шындығы: 1-ші күн

(11 votes)

2022 жылдың 21 ақпанында математика және ақпараттық технологиялар кафедрасының «цифрлық білім беру шындығы» атты апталығы ашылды. Аптаның бірінші күні аясында 1 ауысым студенттері мен барлық педагогтарға арналған жиын өткізілді.

Көрермендер «ақылды ІТ" дегенді білдіретін "МиИТ" атты күшік роботымен сөйлесе алды, сонымен қатар ойындарға қатысып, тақырыптық аптаның бағдарламасымен таныса алды. Колледж бөлімдерінің  студенттері арасында виртуалды көрмеге белсенді қатысу конкурсы өткізіледі, ол келушілер: колледж студенттері мен педагогтарына сауалнама жүргізу арқылы өткізіледі. Бірінші күннің нәтижесі бойынша № 1 мектеп бөлімшесі көш бастап тұр. Күннің екінші жартысында ат-жобалар фестивалі өтті, оған Қостанай педагогикалық колледжінің 1-3 курс студенттері қатысты. Конкурсты өткізудің мақсаты: дарынды білім алушыларды анықтау және қолдау, оларды компьютерлік технологиялар құралдарымен зияткерлік, шығармашылық және эстетикалық дамыту.Қатысушылар "Үздік бейнеролик", "үздік  веб-сайт", "Үздік презентация", "мобильді қосымша" және "Инфографика"номинацияларында өз жобаларын ұсынды. Байқаудың қонақтары мен қазылар алқасы өздерін қызықтырған сұрақтарды қойып, жобаларды одан әрі дамыту үшін ұсыныстар берді. Мен жұмыс дизайнының жоғары деңгейін және тақырыптардың өзектілігін атап өткім келеді. Осы апта ішінде біз сізді сандық білім шындығы әлеміне батыруды жалғастырамыз! Бөлімдердің хэштегтері мен белсенділігі конкурстары туралы еске саламыз. Оқу күні бойы барлық тілек білдірушілер үшін "интерактивті құмсалғыш" виртуалды көрмесі жұмыс істеді, онда оқу процесін әртараптандыруға мүмкіндік беретін жаңа жабдықтың мүмкіндіктерімен танысуға болады. Біздің колледжде бұл құмсалғыш мектепке дейінгі білім беру мамандарын даярлау үшін қолданылады, бірақ бүгінгі көрме көрсеткендей, бұл технология кез-келген жастағы адамдарды қызықтырады.

Салкенова М. К., МжТ кафедрасының педагогы
Тулепова Д. Ж., МжТ кафедрасының меңгерушісі