« May 2024 »
Сәрсенбі, 01 маусымның 2022 14:22

Балалық шақ-бұл күлкі мен қуаныш!

Жаз-біздің планетамыздағы барлық балалар үшін ең сүйікті уақыт. Бұл көңілді демалыс, табиғатқа саяхат, өзенге шомылу және көптеген түрлі ойын-сауықтар. Жаздың бірінші күні Халықаралық мереке – Балаларды қорғау күні атап өтіледі.

Бұл балалар үшін көңілді және қуанышты мереке ғана емес, сонымен қатар ата-аналарға балаларға сүйіспеншілік пен үнемі қамқорлық пен қорғаныс қажет екенін еске салады. Бұл күні Қостанай педагогикалық колледжінде кәсіподақ ұйымы және студент-белсенділер мектепке дейінгі және мектеп жасындағы балалар үшін "Балалық шақ-бұл ең жақсы кезең" атты концерттік – ойын-сауық бағдарламасын өткізді. Педагогтар мен студенттер бұл күні мерекелік шаттық құрып, балаларды көңілді ойындармен, әндермен, флешмобпен қуантуға тырысты.

Колледж директоры, педагогика ғылымдарының кандидаты Уразамбетова Г.У. студенттер мен педагогтарды балаларды қорғау күнімен құттықтады. "Тәуелсіз Қазақстанда балалар әрқашан ең үлкен қуаныш болды және болып қала береді. Балалық шақ мерекесі-бұл барлық ересектерге балалық шақ әлемі туралы ескерту. Біздің елімізде балаларға үлкен көңіл бөлінеді. Біздің әрқайсымыз өз әрекеттерімізде балаларымыздың мүдделерін, яғни болашағымызды басшылыққа алуымыз керек. Бұл күні мен барлық балаларға денсаулық, бейбітшілік, амандық тілеймін. Әр үйде балалардың күлкісі естіліп, күлкі жарқырай берсін!",- деді Ғалия Улмесханқызы.

Мереке сурет салумен, ойындармен, фотосессиямен жалғасты. "Балалар суреттерінде табиғатты, достарды, туыстар мен жақындарды көруге болады. Барлық суреттер әртүрлі болды, бірақ "бақытты балалық шақ"ортақ тақырыбымен біріктірілді. Балалар көптеген әсер алып, Күні бойы жақсы көңіл - күймен қуанды", - деп атап өтті № 1 мектеп бөлімінің 3 курс студенті Вера Остапович.

Студенттер "жанұя"отбасы үлгісіндегі балалар ауылының тәрбиеленушілеріне де өздерінің шығармашылық сыйлықтарын дайындады.  Мереке аясында "Балалық шақтың қауіпсіз жолы" және "өмірге қол жеткіз! Тосынсыйлары өткізілді».

Алина Каликенова, топ студенті

Шығармашылық бөлімінің