« April 2024 »
Сейсенбі, 28 маусымның 2022 15:02

Кафедра отырыстарында 2021-2022 оқу жылының қорытындысы шығарылды

Колледждің әдістемелік жұмысы құрылымының негізгі буыны 9 құрылымдық бөлімше болып табылады, олар: сәндік-қолданбалы шеберлік, мектепке дейінгі тәрбие, жаратылыстану-гуманитарлық пәндер, шет тілдері, математика және ақпараттық технологиялар, музыка, педагогика және психология, филология, хореография. Әр кафедраның оқу жылына арналған колледждің тақырыбына, мақсаттары мен міндеттеріне, миссиясына сәйкес жасалған өз жұмыс жоспары бар. Колледждің 2021-2022 оқу жылына арналған оқу-тәрбие жұмысының жоспарына сәйкес, 2022 жылдың маусым айында Қостанай педагогикалық колледжі әкімшілігі мүшелері мен педагогтерінің қатысуымен кафедралардың қорытынды отырыстары өткізілді.

Отырыстардың күн тәртібінің тақырыптары 2021-2022 оқу жылындағы кафедралардың оқу-әдістемелік және ғылыми жұмысын қорытындылау және талдау, кафедра педагогтерінің өзін-өзі дамытудың жеке жоспарларының орындалуын талдау, «Педагогикалық шеберлік» үздік виртуалды әдістемелік көрмесі» байқауына қатысудың нәтижелілігі болды; 2022 жылғы 26 мамырдағы колледждің әдістемелік кеңесінің және 2022 жылғы 26 мамырдағы педагогикалық кеңестің шешімдерін орындау бойынша мәселелер қаралды. 2022 жылдың 23 маусымында кафедра педагогтері оқу жылында атқарылған жұмыстар туралы есеп берді, сондай-ақ педагогтер жаңа оқу жылына кафедралар жұмысының негізгі мақсаттары мен міндеттерін, бағыттарын қарастырды.

Оқу жылының қорытындысын шығара отырып, біздің педагогтердің жемісті және нәтижелі қызметін атап өту қажет. Колледж педагогтері өздерінің кәсіби педагогикалық тәжірибесінде оқытудың заманауи әдістемелері мен технологияларын қолданады, болашақ маманның тұлғалық-кәсіби қалыптасуына көп көңіл бөледі, өзін-өзі жүзеге асыру және шығармашылық үшін жағдай жасайды, білім алушыларда қарым-қатынас мәдениетін, әлеуметтік-кәсіби жауапкершілікті тәрбиелейді.

2021-2022 оқу жылы ішінде кафедралардың тақырыптық апталарын ұйымдастыруға және өткізуге белсенді қатысқан, кәсіби конкурстардың қатысушылары мен жүлдегерлері болған, ғылыми-практикалық конференцияларға, конкурстарға, олимпиадаларға қатысқаны және жоғары нәтижелері үшін, жарияланымдық белсенділігі үшін педагогтерге алғыс білдіреміз. Бұл - Қостанай педагогикалық колледжі оқытушыларының жоғары әлеуеті мен кәсіби құзыреттілігін тағы да растайды. Келесі оқу жылында барлық педагогтерге шығармашылық және кәсіби табыс, межеленген жоспарларды іске асыруын, жоғары нәтижелер мен жетістіктер тілеймін!

Т.А.Чуркина, директордың оқу-әдістемелік жұмыс жөн.орынбасары