« March 2024 »
Сейсенбі, 09 тамыз 2022 16:39

Секционная работа в рамках августовской конференции

Жаңа оқу жылы қарсаңында, 2022 жылғы 9 тамызда Қостанай педагогикалық колледжінің қабырғасында тамыз конференциясы шеңберінде техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының жалпы білім беретін пәндер оқытушыларының  «ТжКБ жүйесінде жалпы білім беретін пәндерді оқытудың инновациялық практикасын қалыптастыру тәжірибесі мен перспективалары» тақырыбы бойынша секция жұмысы өткізілді.

Секция жұмысына Қостанай облысының жалпы білім беру пәндерінің 36 оқытушысы қатысты. Іс-шараның модераторлары Г.М. Утегенова - Қостанай облысы әкімдігінің ББ ТжКБ әдістемелік кабинеті басшысының орынбасары,  А. М. Кудиярбекова-Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай педагогикалық колледжі» КМҚК оқытушысы, жалпы білім беру пәндері оқытушыларының облыстық ОӘБ төрайымы.

Барлық жұмыс педагогикалық тәжірибені таратудың жергілікті технологиясында ұсынылды. Спикерлер-Утегенова Г. М. - Қостанай облысы әкімдігінің ББ ТжКБ әдістемелік кабинеті басшысының орынбасары, Кужахметова А. Ж. – «Қостанай жоғары медициналық колледжі»  КМК химия пәнінің оқытушысы, Верещага О. С. – «Қостанай ауыл шаруашылығы колледжі»  КМҚК химия пәнінің оқытушысы, Кравченко Т. Н. - биология пәнінің оқытушысы, Жармухамбетова А. А. - Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы, Кудиярбекова А.М. - Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай педагогикалық колледжі» КМҚК орыс тілі мен әдебиеті оқытушысы. Ұсынылған мастер-класстар белсенді әдістемелік тәсілдер мен әдістерді, спикерлердің жоғары кәсіби деңгейін көрсетті. Кәсіби диалог алаңы құрылып, одан әрі жұмыс істеу үшін тілектер мен ұсыныстар айтылды. Ұсынылған инновациялар білім алушылардың білім сапасын арттыру үшін тиімді болып табылады.

Кудиярбекова А.М., орыс тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы

Жармухамбетова А.А., қазақ тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы