« April 2024 »
Дүйсенбі, 17 қазан 2022 15:21

«Болашақ бүгіннен басталады!»

Бүгін, 17 қазанда жаратылыстану және гуманитарлық пәндер кафедрасының оқу-әдістемелік апталығының ашылуы өтті.

Ашылу дәстүрлі емес түрде – алдағы аптаға ауа райы болжамы түрінде өтті, онда кафедра оқытушылары 17-21 қазан аралығында студенттер мен оқытушыларға арналған іс-шаралар бағдарламасын шығармашылықпен ұсынды. Апталықтың мақсаты – жаратылыстану-гуманитарлық пәндерге қызығушылықты дамыту, интеллектуалдық және шығармашылық қабілеттерін дамыту, қазақстандық патриотизмге, тәуелсіздікке, азаматтыққа тәрбиелеу арқылы білім алушылардың оқу іс-әрекетіне деген ынтасын арттыру.

Сол күні «Болашақ бүгіннен басталады!» фотокроссқа бірінші курс топтарының 9 командасы қатысты. Фотокросс – әуесқойлық фотосуреттерді насихаттауға бағытталған шығармашылық байқау. Бұл іс-шара студенттердің үзіліс кезінде белсенді, қызықты, мазмұнды және шығармашылық демалуына жағдай жасауға, сонымен қатар фотосуреттер арқылы кафедраның жалпы білім беретін пәндер циклін танымал етуге ықпал етті. Күні бойы қатысушылар берілген тақырыптар бойынша бірқатар фотосуреттер түсіруге мәжбүр болды:" Химия - бұл ғажайыптар саласы, онда адамзаттың бақыты жасырылған", " Биология - табиғаттың ұлы кітабы барлығының алдында ашық және осы ұлы кітапта әлі де бар... тек алғашқы беттер оқылды", "Отанға деген сүйіспеншілік – өркениетті адамның алғашқы қадір – қасиеті","География -" табиғат пен қоғам арасындағы көпір".

Ар-11 тобының студенттері «Бізге барлығы ұнады, өте қызықты орналасқан. Фотоөнер жастардың шығармашылық қабілеттері мен өз-өздерін көрсетудің ең қолжетімді түрі» деп өз пікірдерін білдірді.

Бізге бұл сайыста қызықты фото суреттер жасау қатты ұнады!Себебі біз өзіміз өзіміздің керативті ой санамызды дамыттып,осы күні өткен қызықты оқиғалар есте қалды деп  сенімділікпен топ болып айта аламыз. Осындай керемет күн өткізгендерініз үшін рахмет. -  Ак -11

Барлық кроссерлерге қатысқаныңыз үшін рахмет!

Кравченко Т.Н.

жаратылыстану-гуманитарлық пәндер