« April 2024 »
Сейсенбі, 18 қазан 2022 14:57

Ата-аналар жиналысы

«Білім алушылардың психологиялық денсаулығын сақтауға және нығайтуға, оларды әлеуметтендіруге ықпал ететін жайлы қауіпсіз білім беру ортасын құру»

2022 жылғы 15 қазанда № 2 және 3 мектеп бөлімдерінің бірінші курстарында жиналыс өтті.

Мақсаты: жеке тұлғаны тәрбиелеуде отбасы мен колледждің күш-жігерін біріктіру.

Міндеттері: ата-аналарды колледжде оқу-тәрбие процесін ұйымдастырумен таныстыру;

1 курстың кіріс бақылауымен таныстыру.

Жиналыстың күн тәртібі:

1. Колледжде оқу процесін ұйымдастыру туралы - № 2 мектеп бөлімінің меңгерушісі Ким Р.А.
  2. Колледжде тәрбие процесін ұйымдастыру туралы - - № 3 мектеп бөлімінің меңгерушісі Темирбекова А.Т.
  3. «Бастауыш білім берудің педагогикасы мен әдістемесі», «Негізгі орта білім беру тілі мен әдебиетін оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандықтарында сабақтар өткізу туралы- Кравченко Т.Н., Дюсекеева М.М., Кусеубаева Ж.А., Рихтер О.А.

Ата-аналар жиналысын өткізу тәртібі келесідей болды: іс-шараның негізгі бірінші бөлігі акт залындағы барлық топтармен өтті, содан кейін ата-аналар мен кураторлар топтың ұйымдастырушылық сәттерін шешу үшін кабинеттерге барды.

Ким Радмила Анатольевна колледжде оқу процесін ұйымдастыру мәселелерімен таныстырды: оқытудың кредиттік-модульдік жүйесіндегі негізгі міндет – қажетті білім беріп қана қоймай, студентті үздіксіз кәсіптік білім беру және өзін-өзі тәрбиелеу жүйесіне қосуға мүмкіндік беретін оқытудың жаңа нысандары мен әдістерін таңдау сияқты мәселелер айтылды. Білім беру бағдарламасының әрбір модулі оқытудың белгілі бір нәтижесіне қол жеткізуге бағытталған.

Темирбекова Айгуль Тулегеновна қыркүйек айындағы сабаққа қатысуларының нәтижелерімен таныстырып, студенттердің жоғары қатысуы бірқатар ұйымдастырушылық міндеттерді шешуге ықпал ететінін және оқу орнының қолайлы имиджін қалыптастыратынын атап өтті. Сондай-ақ, студенттердің сыртқы келбеті бойынша дресс-код талаптары туралы тақырып қозғалды, бұл педагогикалық колледж студентінің имиджін қалыптастыруға ықпал етеді.

Пән мұғалімдері Кравченко Т. Н., Дюсекеева М. М., Косубаева Ж. А., Рихтер О. А. жалпы білім беру пәндерін оқыту кезінде қойылатын талаптар туралы айтып, ата-аналарды кіріс және аралық бақылаумен таныстырды.

Сөз соңында колледж директоры Галия Ульмекхановна Уразамбетова сөз сөйлеп, жаңа қабылданған студенттердің жоғары әлеуеті туралы айтып, студенттердің лайықты білім алуын тіледі. Бұл үшін педагогикалық ұжым бар күшін салады.

Темирбекова А.Т., Ким Р.А.,

бөлім меңгерушілері