« April 2024 »
Жұма, 28 қазан 2022 14:35

«Музыкалық политра»

Музыка және ДПМ кафедрасының апталығы аясында 27 қазан күні акт залында музыкалық-поэзия зертханасы өтті.

Тыңдаушылар үшін оқытушы Г.К.Нуржакупованың авторлық өлеңдері шырқалып, кафедра оқытушысы Т.Е.Исмагулов та өз шығармаларын орындап, композиторлық талантын танытты. Мұғалімдердің өнегесі студенттерді өлең жазып, шығармашылық қызығушылық танытуға итермеледі.

Шығармашылық кешке «Откровение» атауының берілуі де тегін емес, өйткені көрермендер көп тыңдарманға нағыз аян болған шығармаларды естіген. Зертхана оқумен, жұмыс жасаумен қатар, шығармашылықпен айналысатын, өзін-өзі, мүмкіндіктері мен қабілетін іздейтін адамдардың басын қосты. Көрермендер шығармаларды өз аузынан естіп, көпшілігі басқа авторлардың шығармаларын оқырман ретінде көрсетті.

Шығармашылық кеш музыка және дпм кафедрасы оқытушыларының шығармашылық тобы жазған: сөзі Нуржакупова Гульшат Кенжетаевна, музыкасы Бактыгалиева Алия Кайратовна және Шаршунова Марина Евгениевна, аранжировка Бактыгалиев Айдынгали Кадырович және Исмагулов Тимур Еркебуланович жазған «WoldSkills» чемпионатының әнұранымен аяқталды.

Шығармашылық зертхананың әрбір қатысушысына музыка және ДПМ кафедрасының меңгерушісі Рыспаев Ж.А іс-шараның логотипі бейнеленген естелік дәптер табыстады.

Сондай-ақ, акт залында сағат 15.00-де 1 курс студенттеріне арналған «Музыкалық эрудит» викторинасы өтті. Ең тату командалар өздерінің музыкалық эрудициясын көрсету үшін жиналды. Студенттер викторинаның барлық кезеңдеріне белсенді қатысты: олар ән айтып, көптеген әдемі, танымал музыканы тыңдады. Ойынның жеңімпаздары мектепке дейінгі бөлімнің студенттері болып анықталды, барлық қатысушыларға тәтті сыйлықтар табысталды.

Іс-шараның жүргізуші Шарунов Ю.А. ойыншыларға жақсы көңіл-күй сыйлады. Қатысушыларға музыкалық сыйлық ретінде Муз-41 және Муз-31 топтарының студенттері Шевчук Максим мен Хамитов Жеңіс танымал әндердің каверлерін орындады. Ойынның әрбір қатысушысы үлкен ләззат пен жағымды эмоциялар зарядын алды, бұл музыка және ДПМ кафедрасының оқытушылары, әрі іс-шараны өткізген ұйымдастырушылар Кожевникова А.И. және Сагумбаева А.С. басты мақсаты болды.