« April 2024 »
Бейсенбі, 03 қараша 2022 14:57

1 курс студенттерінің ата-аналар жиналысы

2022 жылғы 22 қазанда сағат 10.00-де Қостанай педагогикалық колледжінің акт залында "Білім алушылардың психологиялық денсаулығын сақтауға және нығайтуға, оларды әлеуметтендіруге жәрдемдесетін жайлы қауіпсіз білім беру ортасын құру"тақырыбында мектепке дейінгі бөлімнің және №1 мектеп бөлімінің бірінші курс білім алушыларының ата-аналар жиналысы өтті.

Бұл іс-шараның мақсаты жасөспірімнің жеке басын тәрбиелеуде отбасы мен колледждің күш-жігерін біріктіру болды; міндеттері: ата-аналарды колледжде оқу-тәрбие процесін ұйымдастырумен таныстыру; жатақханада тұру ережелерімен таныстыру; 1 курстың кіріс бақылауымен, оқу процесі кезінде бірінші курс студенттерінің бейімделуімен таныстыру; балалардың ересектермен қарым-қатынасындағы проблемалардың себептерін талқылау және олардың жолдарын белгілеу шешімдер.
Жиналысқа қатысқандар:
- 83 адамнан тұратын Т-11, М-11,Ак-11,Ик-11,топтарының ата-аналары мен заңды өкілдері;
- колледж әкімшілігі;
- колледж оқытушылары-29 адам;
-психолог, әлеуметтік педагог, жатақхана коменданты, медицина қызметкері.
Колледжде оқу процесін ұйымдастыру туралы баяндамамен (оқу апталарының, демалыстардың кестесі, мектепке дейінгі тәрбие бөлімінің меңгерушісі Абдиханова Күнжанат Оразовна  сөз сөйледі.
№1 мектеп бөлімінің меңгерушісі Ибраева Лайлим Бериковна ата-аналарды сабаққа қатысуды бақылауды ұйымдастырумен, үлгерімді бақылау туралы таныстырды.
Жалпы білім беретін пәндер оқытушылары Брахметова Анар Әскербекқызы, Елеусізова Диана Аллабергенқызы, Құдярбекова Айгүл Мақсұтқызы, Ералина Айнұр Ерікқызы "Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту", "Информатика", "шет тілі", "Бастауыш білім беру" мамандықтарында сабақтар өткізу туралы түсініктеме берді, кіріспе бақылау қорытындылары туралы айтып, сабаққа дайындық бойынша ұсыныстар берді.
Ремезова Наталья Игоревна медициналық тексеруден өту нәтижелері туралы айтып, ЖРВИ ауруларының алдын алу бойынша кеңестер берді.
Колледж директоры, педагогика ғылымдарының кандидаты Ғалия Ульмеханқызы Уразамбетова колледждің оқу және тәрбие процесін ұйымдастыру бойынша қорытынды жасады. Болашақ жас мамандарды тәрбиелеу және оқыту мәселелерінде колледж ата-аналары мен педагогтарының жемісті ынтымақтастығына үміт білдірді.
Ата-аналар оқу процесінің кестесі, Колледждің ішкі тәртіп ережелерін ұйымдастыру, стипендия туралы сұрақтар қойды. Барлық сұрақтарға толық жауаптар берілді.
Жалпы жиналыстан кейін ата-аналар топ кураторлармен бірге кабинетке барып оқу процесінің мәселелері бойынша талқылады. Сабаққа қатысу үлгерімі бойынша М-11,Ак-11,Т-11 топтарының оқытушылары кабинетте сөз сөйледі.
2022-2023 оқу жылында Қостанай педагогикалық колледжінде "Информатика" жаңа мамандығы ашылды. Иқ-11 тобы студенттерінің ата-аналарының кәсіби модульдері бойынша кәсіби білімдері, дағдылары, оқу нәтижелері туралы Тулепова Данара Жылгелдынқызы, Салькенова Меруерт Қабдоллақызы (куратор Ералина Айнұр Ерікқызы) сөз сөйледі.

Бөлім меңгерушілері:
МД К.Абдиханова,