« April 2024 »
Сейсенбі, 07 ақпанның 2023 18:05

Педагогика және психология кафедраның апталығының екінші күні

Педагогика және психология кафедрасы апталығының екінші күні «Педагог: мамандық, кәсіп, өнер» нәтижелі болды. Күннің басталуы студенттердің "ең көп оқитын отбасы" фотокөрмесі болды, онда отбасылық оқудың фотосуреттері ұсынылды.

Көрме отбасында рухани-адамгершілік мәдениетті қалыптастыруға, отбасылық оқу дәстүрін дамыту арқылы отбасылық бос уақытты ұйымдастыруға ықпал етті.
У-41 тобы үшін колледж психологы А. С. Янюк диплом алдындағы практикадан және қорытынды аттестаттаудан өтуге дайындық кезінде демалуға арналған тренинг өткізді. Жаттығуларды орындау студенттерге психоэмоционалды жағдайды қайта қарастыруға және болашақтың болашағын анықтауға көмектесті. Әркім эмоцияны басқара алмайды, бірақ мұғалім үшін бұл бірінші кезектегі міндеттердің бірі.
Педагог Г. А. Мухамедьярова «Бірлескен орта оқытудағы жаңа тәсіл ретінде» тақырыбы бойынша ашық оқу сабағын өткізді. Сабақ сыни ойлауды дамыту технологиясын, тәжірибеге бағдарланған тәсілді пайдалана отырып өткізілді. Тапсырмалар білім алушылардың және оның құрамдас бөліктерінің функционалдық сауаттылығын дамытуға бағытталған.
Педагогика ғылымы саласындағы талантты жастарды анықтау, болашақ мұғалімдерді даярлау сапасын жетілдіру, білім алушылардың таңдаған мамандығына қызығушылығын арттыру, педагогикалық цикл пәндерін терең меңгеру, зерттеу, оқытушылық және инновациялық қызмет үшін әлеуетті кадрларды қалыптастыру үшін «Педагогикалық Олимп» олимпиадасы өткізілді. Олимпиада екі кезеңнен тұрды: 1 кезең – тест тапсырмаларын шешу,
2 кезең – критерийлерге сәйкес педагогикалық жағдаяттарды шешу.
«Бастауыш білім беру» мамандығының студенттері қатысты. Қазылар алқасының құрамына педагогика және психология кафедрасының оқытушылары Д. К. Кокенова, г. Б. Алимбаева, А. Б. Сандыбаева, А. С. Ибрагимова кірді.

Кафедра педагогтары: Кокенова Д.К., Байнакатова З.М., Мухамедьярова Г.А.