« May 2024 »
Бейсенбі, 09 ақпанның 2023 08:35

Педагогика және психология кафедраның апталығының төртінші күн

2023 жылғы 9 ақпанда педагогика және психология кафедрасының апталығы аясында «Педагогика және бастауыш оқыту әдістемесі» мамандығы бойынша орта білімнен кейінгі техникалық және кәсіптік ұйымдардың бітіруші топтары арасында жыл сайынғы «Асыға күтетін ұстазым» конкурсы өтті.

Байқауға «Минск қалалық педагогикалық колледжі» ММ, «Магнитогорск педагогикалық колледжі» МБПОУ, Қостанай педагогикалық колледжі» КМҚК командалары қатысты.

Байқау WorldSkills стандарттары форматында өткізілді. Қатысушылар келесі тапсырмаларды орындады: команданың визиткасы, деңгейлік тапсырмаларды құрастыру, виртуалды экскурсия, бейне-сабақ. Үй тапсырмасы ретінде екі тапсырма берілді: визитка, бейне-сабақ. Қалған екеуі нақты уақыт режимінде орындалды.

Байқау барысында қатысушылар әдістемелік дағдыларды, сабақ моделін құруды, АКТ-мен жұмыс істеу дағдыларын көрсете алды.

Бұл конкурстарды өткізу студенттерге өздерінің кәсіби дағдыларын көрсетіп қана қоймай, басқа елдердің балаларымен қарым-қатынас жасауға мүмкіндік береді.

Уақытты басқару - бұл уақытты басқару, яғни уақытты тиімді бөлу.

Студенттерге уақыттарын дұрыс жоспарлауды үйрету үшін УПБ-12 тобында «Уақытты басқару немесе уақытты басқаруды үйрену» тақырыбында ашық кураторлық сағат өткізілді.

«Мыжылған қағаз» ойыны, «Бақаларымызды анықтаймыз», «Пілді бөлеміз» жаттығулары арқылы студенттер «Уақытты басқару» ұғымымен танысып, уақыттарын жоспарлау дағдыларын қалыптастырды.

Овражко М.Е., Волошко В.И. оқытушылары