« April 2024 »
Жұма, 03 наурыздың 2023 07:58

«Жүрек сыйла» акциясы

Қазақстанда 1 наурыз – Алғыс айту күні тойланады! Бұл күні біз Қостанай педагогикалық колледжінің В-31 тобының студенттері «Малика» мүгедектерді оңалту қоғамдық бірлестігі орталығына» бардық.

«Малика» қоғамдық бірлестігі республикамызда алты жылдан бері және Қостанай қаласында екінші жыл және Орталық қызметкерлерімен өз қызметтерін көрсетуде.
    Балалар күн сайын психолог, логопед, дефектолог, ЛФК, массажист сияқты тар мамандардың қызметтерін алып, әр топтың өз тәрбиешілері мен күтушілері бар. Сондай-ақ біз барлық қызметтердің, соның ішінде тамақтанудың мемлекеттің қолдауымен мүлдем тегін көрсетілетінін білдік, бұл жақсы жаңалық! Әрине, құр алақан келген жоқпыз! Біз Орталыққа үстел ойынын, дидактикалық материалды және ұйымдастырушыны ұсындық, бұл балаларды да, олардың мұғалімдерін де қуантты.
    Бізге экскурсия жүргізілді, балалар туралы, мұндай мекемелерде жұмыс істеудің ерекшеліктері туралы айтып берді және қаласаңыз, колледжді бітіргеннен кейін ынтымақтастықты ұсынды.Арнайы балалармен жұмыс істеудің барлық нәзіктігін өз көзімізбен көрдік, тіпті сәттілікке жеттік. Олардың кейбіреулерімен біраз жұмыс істеу.Бізді өте жылы қарсы алды, экскурсияны орталық директоры Айгүл Қанатқызы жүргізді, сол үшін оған үлкен алғысымызды білдіреміз!Сонымен қатар ол бізді әлемде тағы да қонаққа келуге шақырды. 2 сәуірде тойланатын аутизм күні. Бізде әртүрлі ойлар болды... Бірақ бізде осындай орталықтарды қолдаған елімізге, өз жұмысына деген адалдығы мен сүйіспеншілігі үшін жетекшілері мен қызметкерлеріне үлкен алғыс сезімін алдық. осы санаттағы адамдарға бей-жай қарамайтындардың барлығына!

В-31 тобының студенті: Қарабекова Камила
Куратор: Молдабаева А.У.