« April 2024 »
Бейсенбі, 02 наурыздың 2023 18:20

Колледж студенттері арасында Мультимедиялық жобалар фестивалі - 2023

2023 жылдың 02 наурызында математика және ақпараттық технологиялар кафедрасының апталығы аясында Қостанай педагогикалық колледжінің 1-3 курс студенттері қатысқан мультимедиялық жобалар фестивалі өтті.

Конкурсты өткізудің мақсаты: Қостанай облысының дарынды балалары мен жастарын анықтау және қолдау, олардың компьютерлік технологиялар арқылы зияткерлік, шығармашылық және эстетикалық дамуы болды.

Байқау қазылар алқасына:

- Кубжасарова Жанар Илеусизқызы, колледж директорының АТ жөніндегі орынбасары;

- Баган Мария Сергеевна, колледж әдіскері;

- Косолапов Александр, колледждің жастар Комит жөніндегі комитетінің төрағасы, У-41 тобының студенті.

Байқау екі кезеңде өткізілді:

1 кезең - өтінімдерді қабылдау және қазылар алқасының ұсынылған жұмыстарын сараптамалық қарау;

2 кезең-ең жаңа дыбыстық және мультимедиялық сүйемелдеу бар конференц-залда алғаш рет өткізілген финалист-жұмыстарды қорғау.

Ұсынылған жұмыстардың тарихи, әлеуметтік, лингвистикалық, қоғамдық маңызы бар тақырыптары колледж студенттерінің жан-жақты мүдделері туралы айтады.

"Үздік бейнеролик" номинациясы:

1 орын - Ар-11 тобының студенті Залажук Анна "Қостанай өңірінің экологиялық мәселелері" тақырыбындағы жұмысымен, (жетекшісі Деннер Н.Н.) #сілтеме;

2 орын – У-21а тобының студенті Бигалиева Дария "Колледж студенттердің көзімен" бейнебаянымен (жетекшісі Юркевич Т.А.), #сілтеме.

Қазылар алқасы бейнероликтердің креативтілігін, арнайы құралдарды меңгерудің жоғары деңгейін, пайдаланылған әсерлердің эстетикасын атап өтті.

"Үздік веб-сайт" номинациясы:

1 орын - Тұрсынғали Әсем, Ик-11 тобы, "Қостанай қаласының қонақ үйі" тақырыбы (жетекшісі М. К. Салькенова) #сілтеме.

2 орын - Кравченко Ольга, В-12 тобы (жетекшісі Сұлтанова Н.Т.), тақырыбы "Сайт - жас тәрбиешіге арналған" #сілтеме;

2 орын - Грязнева Алена, У-22 тобы, "Менің болашақ мамандығым – мұғалім" тақырыбы (жетекшісі Волошко В.И.) #сілтеме.

3 орын - Болих Зайнура, У-31 тобы, "Болашақ педагогтың жеке сайты" тақырыбы (жетекшісі Тулепова Д.Ж.) #сілтеме.

3 орын - Утелбаева Мария, У-31 тобы, "Болашақ педагогтың жеке сайты" тақырыбы (жетекшісі Д. Ж. Тулепова) #сілтеме.

Сондай ақ осы номинация бойынша келесі жұмыстар ұсынылды:

• Рахимова Даяна, Ар-11 тобы, "Ағылшын тілі мұғалімінің шығармашылық сайты" тақырыбы (жетекшісі Султанова Н.Т.) #сілтеме.
  • Мусабаева Исина, Ар-11 тобы, "Мусабаева Исинаның сайт-портфолиосы" тақырыбы (жетекшісі Султанова Н.Т.) #сілтеме.
  • Сейден Нұрсұлу, Ик-11 тобы, "Ертегілер әлемі" тақырыбы (жетекшісі Салкенова М.К.) #сілтеме.
  • Джамбекова Раяна, Ар-11 тобы, "болашақ педагогтың портфолиосы" тақырыбы (жетекшісі Юркевич Т.А.) #сілтеме.
  • Абдраман Аян, Қожбанов Бекдияр, Ик-11 тобы, "Салауатты өмір салты" тақырыбы (жетекшісі –Тулепова Д. Ж.) #сілтеме.
  • Бекбаева Улпан, Исмагулова Галия, В-12 тобы, "Қазақстан бойынша саяхат" тақырыбы (жетекшісі – Попова Г. А.) #сілтеме.

"Үздік презентация" номинациясы:

1 орын - Мусапирова Айдана, Ир-11 тобы, "Нейрондық желілер" тақырыбы (жетекшісі Султанова Н.Т.) #сілтеме.

2 орын - Вик Татьяна, Заика Нина, В-12 тобы, "Салауатты өмір салты" тақырыбы (жетекшісі Попова Г. А.) #сілтеме.

2 орын - Серік Айна, Тулемисова Виктория, В-12 тобы, "Қазақстандағы су тапшылығы" тақырыбы (жетекшісі Попова Г. А.) #сілтеме.

3 орын - Серік Айдана, М-11 тобы, тақырыбы "Қайырымды қора", (жетекшісі Салькенова М.К.) #сілтеме.

3 орын - Сатмаганбет Аружан, Ак-11 тобы, тақырыбы "Қазақтың ұлттық ойыны - асық", (жетекшісі Салькенова М.К.) #сілтеме.

Сондай ақ осы номинация бойынша келесі жұмыстар ұсынылды:

• Шолохова Анастасия, Щербакова Екатерина, В-12 тобы, "Академиялық адалдық – педагогикалық колледж білім алушыларының берік білімі мен жоғары моральдық қағидаттарының негізі" тақырыбы (жетекшісі Попова Г.А.) #сілтеме.
  • Волкова Крестина, Емченко Ксения, В-12 тобы, "Менің болашақ мамандығым – тәрбиеші" тақырыбы (жетекшісі Попова Г. А.) #сілтеме.
  • Ратникова Виктория, Бершимбаева Алина, Зырянова Валентина, Олефер Ксения, В-12 тобы, "Экология және Біз" тақырыбы (жетекшісі Попова Г. А.) #сілтеме.
  • Айтбаева Баян-Сұлу, Ак-11 тобы, "Гендерлік мутация" тақырыбы (жетекшісі Тулепова Д. Ж.) #сілтеме.
  • Ерболатова Гүлмира, Т-11 тобы, "Біз - еріктіміз" тақырыбы (жетекшісі Салькенова М.К.) #сілтеме.
  • Қасенғалиева Даяна, Т-31 тобы, "Менің Отаным - Қазақстан" тақырыбы (жетекшісі Ералина А.Е.) #сілтеме.

Колледж студенттеріне сондай белсенді, жан-жақты болуға, азаматтық ұстаным танытуға, болашақ АТ мамандары ретінде дамуға тілектеспіз!

Тулепова Д. Ж.

математика және ақпараттық технологиялар кафедрасының меңгерушісі