« May 2024 »
Сейсенбі, 18 сәуірдің 2023 15:51

« Болашаққа бастама- мектепке дейінгі тәрбие» құзыреттілігі бойынша Х «WorldSkills» Қостанай – 2023 өңірлік чемпионаты.

Болашақ жұмысшы мамандықтарының мәртебесін арттыру, шеберлік дағдыларын дамыту өте қажет. Осыған байланысты жыл сайын «WorldSkills» байқауы өткізіледі.

Ағымдағы жылы Х «WorldSkills» - Қостанай – 2023  өңірлік чемпионаты "Мектепке дейінгі тәрбие" құзыреті бойынша 18-20 сәуір аралығында өткізіледі. Чемпионат алаңы «Қостанай педагогикалық колледжі» КМҚК базасында ұйымдастырылды

Чемпионатқа қатысу үшін іріктеу турларының жеңімпаздарынан өтінімдер түсті. Облыс колледждерінің 8 жеңімпазыжарысқа қатысады. Олар: Трофимова Лаура Вячеславовна- « ЗЕРЕК колледжі» ЖМ, Корчкова Елена Евгеньевна- «Қостанай гуманитарлық колледжі» мекемесі, Унембаева Жасмин Қайратқызы-«Қостанай гуманитарлық колледжі» мекемесі, Макулбаева Диана Сейтжанқызы-«Рудный атындағы әлеуметтік-гуманитарлық колледжі " КМҚК.И. Алтынсарин", Крейнбринг Александра Витальевна-КМҚК., «Рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледжі.Ы. Алтынсарин», Байтұрғанова Жанбота Дәулетқызы – «Торғай гуманитарлық колледжі» КМҚК.Н. Құлжанова", Қуанышпай Әділа Алтынбекқыз – «Қостанай педагогикалық колледжі»КМҚК, Карягина Алина Ильинична- «Қостанай педагогикалық колледжі» КМҚК. Үш күн бойы олар «Мектепке дейінгі тәрбие» құзыреттілігінде өз шеберліктерін көрсетеді.

Қатысушыларды тәжірибелі сарапшылар, өз ісінің шеберлері бағалайды: Шалапина Оксана Борисовна, «ЗЕРЕК колледжі» ЖМ-орыс тілі мен әдебиеті оқытушысы, орыс тілі мен әдебиеті бакалавры, педагог-сарапшы, Дитаева Динара Мейрамқызы – «Қостанай гуманитарлық колледжі»  мекемесі-арнайы мектепке дейінгі пәндер оқытушысы, тәрбиеші, 1 санат, Жукеева Динара Болатбекқызы-мекеме «Қостанай гуманитарлық колледжі», мектепке дейінгі пәндер оқытушысы, мектепке дейінгі білім бакалавры, 1-санат, Ділдабекова Жанарқұл Алтайқызы,- «Рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледжі» КМҚК, «Ы. Алтынсарин», арнайы пәндер оқытушысы білім бакалавры, Гришина Ирина Михайловна, "Рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледжі" КМҚК.Ы. Алтынсарина", арнайы пәндер оқытушысы жоғары, білім бакалавры, 1 санат,

Аубакирова Толқын Утешовна – «Торғай гуманитарлық колледжі» КМҚК .Н. Құлжанова ,Арнайы пәндер оқытушысы, Жолдыбаева Динара Сәрсембаевна – « Қостанай педагогикалық колледжі» КМҚК, арнайы пәндер оқытушысы, Подкалюк Лилия Николаевна –« Қостанай педагогикалық колледжі» КМҚК, арнайы пәндер оқытушысы.

Педагогикалық колледждің акт залында Х «WorldSkills» -Қостанай–2023  өңірлік чемпионатының салтанатты ашылуы концерттік нөмірлермен сүйемелденді, жүргізушілер қатысушыларға, сарапшылар мен қонақтарға колледжіде өздерін ұстауы туралы еске салып, чемпионатқа өздерінің оқу орындарының үздік өкілдері қатысатынына сенім білдіріп, конкурстық тапсырмаларды орындауда табыс тіледі.

Чемпионаттың бірінші күні қатысушылар мен сарапшылар қауіпсіздік техникасының талаптарымен, әдеп кодексімен танысты, сондай-ақ қатысушылардың жеребесі өткізілді. Сондай-ақ, бұл күні қатысушыларға 1-Модульдің тапсырмасын орындау бойынша жұмыс ұсынылды.

Қатысушыларға жағымды көңіл-күй, кәсібилік шығармашылық табыс тілейміз.

«Мектепке дейінгі тәрбие» құзыреті бойынша «WorldSkills» бас сарапшысы:

А.У. Молдабаева,

арнайы мектепке дейінгі пәндер оқытушысы: Б.Г.Рахпанова