« September 2024 »
Жұма, 01 қыркүйек 2023 13:00

Білім күнімен құттықтаймыз!

Бірінші қыркүйек-ерекше мереке-мереке, жақсылық, шабыт және жаңа ашылулар. Бұл білімге, жаңа жетістіктерге және белсенді өмірлік ұстанымды қалыптастыруға белгісіз, қызықты және сонымен бірге қиын жол басталатын күн.

Қостанай Жоғары педагогикалық колледжінде 1 қыркүйекте Білім күні салтанатты жиын өтті, "білімге, еңбекқорлыққа және патриотизмге ұмтылу"акциясы өткізілді, «Менің сүйікті мектебім», (хэштег: Bilim_quni, Менің_алғашқы_ұстазым). https://youtu.be/ESz0V7_EFgk?feature=shared

Колледж директоры Г. У. Уразамбетова өзінің бірінші курс студенттеріне арналған қоштасу сөзінде: "2023-2024 оқу жылы – колледж тарихындағы мерейтойлық жыл жастарға қымбат мақсатқа жетуде, білім шыңдарын бағындыруда жаңа мүмкіндіктер ашсын. Студенттік өмір-бұл білімге апаратын жол ғана емес, сонымен қатар қызықты кездесулер, жаңа әсерлер мен жаңалықтар. Студенттік жастар Сізге көптеген жағымды естеліктер мен шынайы достар сыйласын!».

Бұл күні колледжде Мемлекет Басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың Қазақстан халқына Жолдауы мен кураторлық сағаттары тікелей эфирде көрсетілді, оларды өткізу форматтары топтардың активтерімен айқындалды: студенттік өзін-өзі басқару көшбасшылары оқу-тәрбие процесіне қатысушыларды колледж жетістіктері, оң оқу уәждемесін қалыптастыру, патриотизм, құрмет және азаматтық сана құндылықтарын сіңіру, құрылған мәдениетті қалыптастыру туралы хабардар етті. өзара құрмет пен түсіністікпен (1000-нан астам адамды қамту).

Сондай-ақ, бірінші курс студенттеріне ерекше назар аударылды: колледжге мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша 313 адам және "Жарқын Болашақ"бағдарламасы бойынша 7 адам түсті. Колледжде бірінші курстың 14 студенттік тобы құрылды. Бүгін бізге бірінші курс студенттері оқуға келді, олар Студенттік Парламент белсенділерінің дәстүрлерін жалғастырады. Колледжде студенттік өзін-өзі басқарудың өміршең жүйесі қалыптасты, ол студенттік орындықтан көшбасшылық қасиеттерді және жас мамандардың белсенді азаматтық ұстанымын қалыптастырды.

Барлық студенттерге үлкен бағалар, жаңа, белсенді спорттық өмірді, жақсы денсаулық пен жақсы көңіл-күй тілейміз!

Өмірдің жаңа және қызықты парағы басталатын бірінші курс студенттерін ерекше сезімдермен құттықтаймыз. Ата-аналар балаларының өмірде армандарын жүзеге асыруға мүмкіндік беретін жақсы білім алатынына сенімді бола алады.

Колледж белсенділері жаңа 2023-2024 оқу жылы баршамызға: студенттерге, педагогтарға, ата-аналарға, колледж әкімшілігіне атқарылған жұмыстардан және алға қойған мақсаттарына қол жеткізудегі табыстардан қуаныш әкелгенін шын жүректен тілейді!

Жаңа оқу жылымен! Бақыт, денсаулық, бейбітшілік және жақсылық!

қосымша білім беру педагогы Шарунов Ю. А.