« September 2024 »
Сәрсенбі, 06 қыркүйек 2023 09:12

Мұражай – колледждің білім беру кеңістігі

Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Қостанай жоғары педагогикалық колледжі» 2023 жылы 60 жылдық мерейтойын атап өтеді.

Колледж қалыптасу мен дамудың ұзақ та қызықты жолынан өтті. Колледжде біз әрқашан ұжым өмірінде болып жатқан оқиғаларды құрметтейміз және құрметтейміз, фактілерді, оқиғаларды және беттерді түсіруге тырысамыз. Ондаған жылдар бойы колледж қызметі тарих пен қазіргі заманды, дәстүр мен инновацияны біріктірді.

Бірінші курс студенттері колледж мұражайына «Уақыт иірімі» экскурсиясы барысында біздің білім беру ұйымы тарихындағы негізгі кезеңдерді білді. Студенттер Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің кабинеттеріне және М.М.Елішевтің ұстаздық жұмыстарына барды. және Олейник Г.С., педагогикалық техникум-мектеп-колледж тарихымен, үздік оқытушылар, атақты түлектер, түрлі жобалардағы жетістіктері мен жеңістері туралы көрме материалдарымен танысты. Колледждің беделі мінсіз: ол өзін педагогикалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің беделді, беделді ұйымы ретінде танытты, ол оқытушылар құрамының жоғары кәсібилігімен, соңғы үлгідегі материалдық-техникалық базасымен, кадрларға деген сұранысымен ерекшеленеді. еңбек нарығында педагогикалық және шығармашылық мамандықтар бойынша. Мұражай студенттерді азаматтық, патриоттық және кәсіби тәрбиелеу мен дамытуда маңызды рөл атқарады.

Мұражай педагогикасы студенттеріміздің бойында колледж тарихына, еңбек ардагерлері мен тәлімгерлеріне деген құрмет сезімін оятып, болашақ ұстаздардың тұлғалық және кәсіби дамуына бағыттайды.

Солодова С.В.