« May 2024 »
Бейсенбі, 16 қараша 2023 12:48

Қостанай жоғары педагогикалық колледжінің 60 жылдық мерейтойына арналған қалалық волейбол турнирі

15 қарашада Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай жоғары педагогикалық колледжі» КМҚК 60 жылдығына арналған волейболдан турнир өтті.

Турнирге Қостанай қаласының колледждері оқытушыларының командалары, атап айтқанда: Қостанай политехникалық жоғары колледжі, Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі, Қостанай автомобиль көлігі колледжі және біздің колледж командасы қатысты. Турнирдің салтанатты ашылуында қатысушыларды колледж директоры Галия Ульмесхановна Уразамбетова құттықтады, өз сөзінде: «Спорттық жарыстар колледждер арасындағы қарым-қатынасты нығайтады. Жеңу мен жеңілуден қорықпау керек, өз күштеріне сену керек. Бүгін ең мықтысы жеңсін!» - деді.

Турнирдің құрметті қонағы 2022 жылғы колледж түлегі, Қазақстан Республикасының паралық оқ атудан спорт шеберіне үміткер, Ханчжоу қаласында (Қытай) Қазақстан Республикасы құрамасының құрамында өткен IV Жазғы Азия ойындарының қатысушысы Тюрикова Ангелина Вадимовна болды, ол да қатысушыларды құттықтап, барлығына спорттық жетістіктер тіледі.

Қызықты матчтар мен күрес, допқа техникалық иелік ету, дәл соққылар барысында турнир келесі нәтижелермен аяқталды:

1 орын - Қостанай политехникалық жоғары колледжінің командасы;

2 орын - Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінің командасы;

3 орын - Қостанай автомобиль көлігі колледжінің командасы. Турнирдің үздік шабуылшысы Кравченко Екатерина Борисовна, Қостанай политехникалық жоғары колледжінің оқытушысы, Үздік қорғаушы - Чумбарева Екатерина Дмитриевна, Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінің оқытушысы болды.

Жеңімпаз командалар грамоталармен, кубоктармен және медальдармен марапатталды.

Оқытушылар мен студенттік жанкүйерлер күш-қуат пен сергектіктің қуатты күшін алды, тағы да бір мәрте спорт адамдарды біріктіретіндігіне көз жеткіздік. Спорт - бұл ерік-жігер, өмір сүруге деген ұмтылыс және бұл керемет!

Дене тәрбиесі оқытушысы Дюсекеева М.М.