« May 2024 »
Сәрсенбі, 29 қараша 2023 15:39

Ынтымақтастық және өзара оқыту

Қостанай жоғары педагогикалық колледжі мен А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ ынтымақтастығы аясында 2023 жылғы 28 қарашада Мектепке дейінгі тәрбие кафедрасының оқытушылары университет студенттеріне

«Мектепке дейінгі ұйымдарда балалармен жұмыс істеу бойынша заманауи жабдықтарды пайдалану» тақырыбы бойынша оқыту семинарын өткізді. Оқытушы Кострова Л. Ю. «Логомерсибо» интерактивті жабдығын пайдалану мүмкіндіктерін көрсетті. Студенттер оны сөйлеуді, ойлауды, сауаттылықты дамыту бойынша жұмыста қолдануға мүмкіндік алды. Интерактивті құмсалғышпен жұмыс істеу кезінде университет студенттері әртүрлі ойындар мен жабдықтардың мүмкіндіктері арқылы мектеп жасына дейінгі балалардың психикалық процестерін дамыту, балаларды қоршаған әлемді танудың әртүрлі салаларында оқыту әдістері мен тәсілдерін іс жүзінде сынап көрді. Оқытушы Попова Г. А. интерактивті құмсалғыштың принциптері мен мүмкіндіктерін, оның балалардың жалпы дамуына әсерін айтып, көрсетті. Сондай-ақ, Қостанай жоғары педагогикалық колледжінің педагогика және бастауыш оқыту әдістемесі мамандығының студенттері ЖОО педагогтерімен кездесті. А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ оқытушылары Қасаболат Айгүл Жапарбекқызы, Евдокимова Ольга Николаевна «Бастауыш сынып оқушыларында сыни ойлауды дамыту» тақырыбында проблемалық дәрістер өткізді. Лекторлар студенттермен жұмыс кезінде интерактивті әдістерді қолданды, бұл дәріс мәселесі бойынша кері байланысты, сондай-ақ колледж студенттерінің сыни ойлауды дамыту технологиясының жеке стратегиялары мен әдістерін қолдануға қызығушылығын көруге мүмкіндік берді.

Директордың ОӨЖ жөніндегі орынбасары Жунусова К.С.