« April 2024 »
Жұма, 23 ақпанның 2024 11:00

Қостанай жоғары педагогикалық колледжі студенттерінің халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференцияға қатысуы «ЖАС ҒАЛЫМ-2024»

22 ақпанда ҚНЭУ Кәсіпкерлік колледжінің базасында Қаныш Сәтбаевтың мерейтойына арналған «ЖАС ҒАЛЫМ-2024» халықаралық студенттік

ғылыми-тәжірибелік конференциясы «Жастар – инновациялық инновациялық факторлар мен ресурстар. » Конференцияға келесілер қатысты: Қостанай облысының 21 оқу орнының, республиканың 40 колледжінің, Ресей Федерациясының оқу орындарының: Барнаул темір жол көлігі лицейінің, Барнаул мемлекеттік педагогикалық колледжінің, Алтай индустриалды-экономикалық колледжінің, Орынбор темір жол көлігі колледжінің 1-4 курс студенттері. Конференция студенттердің ғылыми-зерттеу құзыреттілігін дамыту және ғылыми-зерттеу, ғылыми және тәжірибелік жетістіктерін насихаттау мақсатында өткізілді.

Қостанай жоғары педагогикалық колледжін таныстырды:

Акмурзина Дильназ, В-31 тобының студенті;

Аминова Аяна, У-31б; тобының студенті;

Айтмагамбетова Нурай, М-41; тобының студенті;

Багиткереева Жанара, У-41; тобының студенті;

Болих Зайнура, У-41; тобының студенті;

Жумағали Каракоз, Т-31; тобының студенті;

Кусаинов Султан, Ар-41; тобының студенті;

Клейн Анастасия, В-22; тобының студенті;

Мусапирова Айдана, Ир-21; тобының студенті;

Николенко Олег, Ир-21; тобының студенті;

Кусаинов Алан, Ир-21; тобының студенті;

Сартаева Аксымбат, М-41; тобының студенті;

Шилецка Карина, У-31а; тобының студенті;

Хасенова  Айда, В-41. тобының студенті;

Студенттеріміздің әртүрлі ғылыми қызығушылықтары бар, бұл біздің оқу орнымызға әртүрлі секцияларға қатысуға мүмкіндік берді:

Секция 1. Информатика және ақпараттық технологиялар

Секция 2. Көлік, көліктік техника және көліктік технология

Секция 3. Тарих және филология

Секция 4. Жаратылыстану ғылымдарының өзекті мәселелері

Секция 5. Педагогика және психология

Секция 6. Start-up. Болашақ тинейджерлер көзімен

Студенттеріміздің жұмыстары зерттеудің өзектілігін, практикалық маңыздылығын және айқындылығын дәлелдеді. Материал логикалық және мазмұнды түрде беріліп, қорытындылар презентацияда болды. Студенттер шешендік өнерді жетік меңгеріп, материалды сауатты баяндайды. Конференция нәтижелері:

1 орын – Акмурзина Дильназ (5 секция. Педагогика және психология) жетекшісі Третьякова О.В., Құсайынов Сұлтан (6 секция. Бастауыш. Болашақ жасөспірімдер көзімен) жетешілері:Байнакатова З.М, Сартаева Ақсымбат.Секция 3. Тарих және филология ) жетекшісі: Кенжегарина А.А.

2 орын – Анастасия Клейн (3-секция. Тарих және филология) жетекшісі Л.В.Саулиннің, Шилецка Карина (5-секция. Педагогика және психология) жетекшісі:З.М.Байнакатова, Алан Құсайынов (2-секция. Көлік, көлік технологиясы және көлік технологиясы). ) жетекшісі :СыздықоваБ.С.

Номинациялар – Николенко Олег, Мусапирова Айдана (1 секция. Информатика және білім берудегі ақпараттық технологиялар) жетекшісі: Сұлтанова Н.Т., Жұмағали Қаракөз (5 секция. Педагогика және психология) Жолдыбаева Д.С., Айтмағамбетова Нұрай (3 секция  история және филология ) жетекшісі:Кенжеғарина А.А.

Конференцияға қатысушылар мен ғылыми жетекшілерге дайындығы мен ғылыми жаңалықтары үшін алғыс айтамыз. Барлығыңызға  жаңа жеңістер мен жетістіктер тілейміз!

Третьякова О.В., Султанова Н.Т.