« May 2024 »
Бейсенбі, 18 сәуірдің 2024 10:41

"Табиғи бұзылулар" ағылшын тілінен ашық сабақ"

"Нақты оқиғалар арқылы оқу күші:

"Табиғи бұзылулар" ағылшын тілінен ашық сабақ"

16.04.2024 Қостанай Жоғары педагогикалық колледжінде Жас педагог мектебі аясында М.П. Кружнова Ир-11 тобында ағылшын тілі сабағын өткізді. Педагог "Natural Disasters"тақырыбы бойынша өте бай және әдіснамалық әр түрлі сабақ өткізді.

Үй тапсырмасын тексеру үшін Kahoot қызметін пайдалану оқу процесіне интерактивтілік пен қуат қосты. Студенттік орталықтандырылған оқыту әдістемесіне сүйене отырып, жобалау технологиясы, сыни ойлауды дамыту, іздеу әдістері, проблемалық оқыту технологиялары және ақпараттық-коммуникациялық технологияларды (АКТ) пайдалану сияқты әртүрлі технологиялар мен әдістер қолданылды. Бұл студенттерге материалмен белсенді қарым-қатынас жасауға, талдау және проблемаларды шешу дағдыларын дамытуға мүмкіндік берді. Сабақты Жобалық іс — әрекетпен аяқтау-алған біліміңізді нығайтудың және оны іс жүзінде қолданудың тамаша тәсілі. "Natural Disasters" тақырыбы бойынша жобамен жұмыс жасау студенттерге зерттелген материалдың әртүрлі аспектілерін қолдануға, сондай-ақ өз бетінше жұмыс істеу, ақпаратты талдау және таныстыру дағдыларын дамытуға мүмкіндік берді. Жоба бойынша жұмыс барысында студенттер әртүрлі табиғи апаттар, олардың себептері, салдары және алдын алу әдістері туралы зерттеулер жүргізе алды. Олар өз нәтижелерін түрінде ұсына алды. Бұл тәжірибе студенттерге алған білімдерін іс жүзінде қолдануға, командада жұмыс істеу және идеялармен алмасу дағдыларын дамытуға, сондай-ақ талдау және сыни ойлау саласындағы дағдыларын көрсетуге мүмкіндік берді. Мұндай практикалық жұмыс зерттелетін тақырыпқа деген қызығушылықты оятады және студенттерге материалды тереңірек меңгеруге көмектеседі. Өз бетінше танымдық іс-әрекет пен жобаларды құрастыру сияқты шығармашылық тапсырмалардың үйлесуі Оқушылардың репродуктивті қызметін толықтырды және оларға оқу процесінде өздерінің даралығы мен шығармашылығын көрсетуге мүмкіндік берді. Мұғалім әр түрлі әдістер мен технологияларды қолдана отырып сабақты тиімді ұйымдастыра отырып, бұл, әрине, Ир-11 тобының студенттерінің материалды сапалы игеруіне ықпал етті.

Шет тілі кафедрасының оқытушысы Кружнова М. П