« May 2024 »
Жұма, 19 сәуірдің 2024 17:03

WorldSkills Aqmola 2024.

16-17 сәуір аралығында Ақмола облысының білім басқармасы жанындағы "Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжі" МКҚК базасында "хореографиялық

ұжым жетекшісі"құзыреттілігі бойынша WorldSkills Aqmola 2024 өңірлік чемпионаты өтті. Тараптың шақыруы бойынша" Қостанай Жоғары педагогикалық колледжі " қатысушысы Рхк-31 тобының оқушысы Кушнирук Татьянаны ұсынды. Еріктілер ретінде Ғалымжан Жансая, Байқасова Нұрсана, Саней Гаухар, Туребекова Ланита рхк-31, РХК/Муз-31 топтарының білім алушылары болды. Сарапшылар-Первушкина Марина Вячеславовна және Таманцева Наталья Вячеславовна.

WorldSkills Aqmola 2024 чемпионатының бірінші күнінде хореографиялық ұжым жетекшісінің құзырында Модуль-А тапсырмасын орындау болды: би түрі бойынша станокта экзерсиз комбинацияларын жасау. Жеребе тарту барысында қазақ би станогының эксерсизі түсті. Жұмыс аяқталғаннан кейін сайысқа қатысушы конкурстың сараптамалық комиссиясының алдында Экзерсис комбинацияларының дайын кешенін таныстырды. Екінші күнгі Модуль-В тапсырмасы: би түрі бойынша кеңейтілген этюдті қою. Жұмыс аяқталғаннан кейін байқауға қатысушы чемпионаттың сараптамалық комиссиясының дайын нұсқасын таныстырды. Жеребе нәтижелері бойынша классикалық бидің зерттеуі түсті.

Бұл байқауға қатысу өте жемісті болды, достық және жағымды атмосферада өтті, педагогтар мен студенттер өз тәжірибелерімен бөлісті. Сайыс бағдарламасы аясында "Көкшетау қаласы, Ақан серэ атындағы жоғары мәдениет колледжі" білім алушыларының ашық сабағы көрсетілді, сондай-ақ "Гакку" би ансамблінің жетекшісі Гүлмира Ордабаевадан конкурсқа қатысушылар мен еріктілер үшін шеберлік сабағы өткізілді, онда біздің студенттер Көкшетау қаласының тәуелсіз сарапшыларымен белгіленген жоғары кәсіби дайындық деңгейін көрсетті.

WorldSkills Agmola 2024 өңірлік чемпионатының қорытындысы бойынша Рхк-31 тобының оқушысы Кушнирук Татьяна жүлделі 2 орынға ие болды!!!