« May 2024 »
Жұма, 19 сәуірдің 2024 17:04

«Өмірдегі ғылым. Ғылым өмір үшін.» апталығының апталығының «Жаңа көкжиектерді ашу» іс- шарасы.

Ғылым –  шексіз ғалам, түпсіз құдық екені сөзсіз.  Оның ешқандай шегі жоқ, оны толығымен игеру үшін өмір бойы уақыт қажет , ал біздің оқып шығуыңыздың керек нәрсе ғалымның

шеберлігіне, тәжірибесіне, шыдамдылығына әрине, шебер ұстаздың басшылығына байланысты.

Қазіргі таңда өмірді ғылымсыз және ғылымның басқа да жетістіктерінсіз елестету мүмкін емес.Адам баласы  әрдайым білім алып отыру керек, себебі ғылым бір орында тұрмайды қарыштап дамып отырады. Оның  арқасында адамның өміріне, тұрмыс тіршілігіне, дамуына  қажетті инновациялар мен жаңалықтар ашылады.

Осыған орай біздің Қостанай жоғарғы педагогикалық колледжінде 2024 жылдың  15 сәуір мен 19 сәуір аралығында  «Өмірдегі ғылым. Ғылым өмір үшін.» апталығы аясында 18 сауірде М-31 мен Т-31 топтар арасында  «Жаңа көкжиектерді ашу» тақырыбында ғылыми-зерттеу тренингі ұйымдастырылды.

Бұл тренингтің негізгі мақсаты ретінде студенттердің және оқушылардың арасында педагогикалық тәжірибе алмасуы .

Тренинг қызықты әрі серпінді,жемісті болып өтті.Қатысушылар  белсенді жұмыс жасап әр тапсырмаларды орындап сұрақтарға жауап береді.

Сонымен қатар іш-шараға “Мектепке дейіңгі мамандығының” 4 курс студенттері Акбаева Аружан мен Бейсенова Айдана ғылыми конференцияға қатысқан ғылыми жұмысымен  таныстырып өзінің тәжірибесімен бөлісе кетті.

Тренинг нәтижелері бойынша үлестірмелі материалдардың көмегімен қатысушылардың  ұпайлары есептеліп, жеңіске “Ахмет ұрпақтары”тобы 6 ұпаймен озып шықты.

Қорытыдылай келе ғылым – бақытқа жетудің ең жақсы жолы.  Біздің басты міндетіміз – елімізде жасалған жағдайды бағалай отырып, болашақта осы адамдарға қызмет ететін және халықтың мүдделерін ойлайтын жан-жақты дамыған тұлғаларды тәрбиелеу.