« September 2024 »
Бейсенбі, 16 мамырдың 2024 09:14

Диплом алдындағы табысты практика: У - 41 тобының студенттері мамандыққа дайын!

(2 votes)

"Мен үшін жақсы мұғалім бәрінен де артық, өйткені мұғалім мектептің жүрегі." - Ыбырай Алтынсарин.

Қостанай жоғары педагогикалық колледжінің У-41 тобының студенттері диплом алдындағы практиканың сенімді аяқталғанын мақтанышпен хабарлайды. Болашақ мұғалімдер өздерінің дағдыларын, білімдерін және мамандыққа деген сүйіспеншіліктерін көрсетті.

Практика студенттер үшін колледжде алған теориялық білімдерін тексеру ғана емес, сонымен қатар беріктіктің нақты сынағы болды. Нақты оқу жағдайларына тап болған У-41 тобының студенттері оқушылармен өзара іс-қимыл жасау, сабақтарды жоспарлау және өткізу, педагогикалық міндеттерді шешу қабілеттерін көрсетті.

Әрбір студент күн сайын өз сыныбында оқу сабақтарын, сондай-ақ сынып сағаттары мен сыныптан тыс іс-шараларды өткізді.

Педагог-тәлімгерлер мен білім беру мекемелерінің басшыларының пікірлері өте жағымды болды. Студенттер өздерін жауапты, бастамашыл және креативті жас мамандар ретінде көрсетті. Енді олар мектепте жұмысқа кірісу үшін мұғалімдердің білімін бағалау процедурасынан өтуі керек. Бірақ ОЗП мамандардың теориялық білім деңгейін бағалауға мүмкіндік береді, бірақ практикалық білім, практика базаларынан алынған пікірлерге сүйене отырып, болашақ бастауыш сынып мұғалімдері өте жақсы бағалауға лайық. Мұның бәрі-колледжде педагогтардың, әкімшіліктің, студенттердің күшімен қалыптасқан білім алушыларды даярлау жүйесінің нәтижесі.

Түлектер қорытындылады: балаларға жүрегін беретін мұғалім шынымен жетістікке жетеді.

Бисембаева Дильназ, У-41 тобы

Тулепова Д. Ж., топ кураторы